kto sa prida???

lieenka

co si myslite o tom, ze:jest viacej doobedu ako poobede..a po6tej nic nejest
alebo:jest v malych davkach a casto...neviem uz ktore je spravne lebo tu niektory pisu ze jedno je somarina a druhe je dobre...

lieenka

ahoj rena...skus aspon jest viac doobedu ako poobede a ked nebudes jest nic po stvrtej tak schudnes rychlo ale potom budes musiet davat pozor aby si nazad nepribrala...ked raz tak zacnes jest tak musis v tom pokracovat...ja som zatial schudla 2 kila timto sposobom(no este mi treba 8 kil)...maj sa...:DD

myshina

ten sáčok mám ani neviem aha oblek mužov bol v nom zabalený ale aj ked si pozrieš v papiernictve alebo niekde v obchode ti dajú to vyhadzujú alebo také veľké vrecia čo sú do koša aj to je dobré

rena2326

aha, to mas dobre... a ten sacok si kde zohnala? aj ja by som take chcela, lenze u nas nemozne... by mi nedovolili mat bicykel v obyvacke, a v detskej uz mam aj bez toho malo priestoru nezaprataneho...

myshina

Vieš ja ho mám v obývačke bicyklujem každý deň kým neprejdem minimálne 10km tak asi 35 minút.mám taký veľký igelit sáčok tým sa obalím od prs až po zadok po docvičení mám úplne mokré nohavičky ale išlo by to aj na stepperi len mne je zas lepší bicykel pozeráš film a krútiš stojí to zato.

rena2326

tak zacnem bicyklovat... lenze sa mi samej nechce... a akym igelitom sa obalujes? iba ked cvicis? ci aj na noc? a , no ten stacionarny bicykel by sa nam uz do bytu asi nevosiel :-// ale popremyslam :-) a mne sa asi viac ako bicykel lubi taky stroj jako keby si lyzoval, neviem ci vies aky myslim... v skkole mame aj take aj bicykle a na tom sa mi to zda lepsie...

myshina

Ale aj pá 84 je veľa.ja mám 79 a nie som spokojná tak aspon na 75 a bude dobre nad 80 pás aj po zdravotnej stránke nie je dobre

myshina

tak bicykluj sa som to už tu písala obaliť sa igelitom spotíš sa až až práve tak sedím za počítačom nechce sa mi odbaliť sa lebo mi bude zima nechám to sadlo ešte trochu potiť.Ja mám malý zadok a chudé nohy z bicykla