Sklamenie v cloveku

Príspevok v téme: Sklamenie v cloveku
sklamana0987

ako zabudnut na cloveka ktory vami manupuluje? ako zabudnut na cloveka ktory o vas nema zaujem? hoci vam pise ze ano, ze ste jeho laska, ale slova su slova a ciny su ciny? ako zabudnut na cloveka ktory sa vam ozve len vtedy ked to vyhovuje jemu? nie sam od seba lebo sa vam ozvat chce? ako zabudut na cloveka ktory sa vyhyba stretnutiu s vami? a vymysla si XY dovodov preco teraz nie, preco nenapisal atd? Ako zabudnut na cloveka ktory tvrdi ze ste jeho laska, ale proste sa tak nechova? doslova vas ignoruje???????
som zufala a nedokazem sa mu neozyvat..ale ak sa neozvem ja on duplom nie..a ja sa nedokazem neozvat, lebo ak sa neozvem budu mi chodit vycitky z jeho strany ze ci trucujem, ale podobne..a ja V tej cvhili pisem ze nie laska prepac mi to..a potom sa mu zasa pcham do riti da sa povedat, lebo sa s nim enchcem rozhnevat a halvne nechcem byt bez neho..nedokazem to..po tom vsetkom..strasne sa trapim..viem ze je v jeho okoli este jedna zena, sam ju predo mnou niekedy spomina, ale...vravi ze chce byt so mnou..strasne sa trapim ked si predstavim, ze ja mu vypisujjem a on je s nou...