Preco MMS nefunguje ...

Príspevok v téme: Preco MMS nefunguje ...
jano_s

mam uz 4 den silnu nadchu a kaslem a uzivam MMS kazdu hodinu 4-5 kvapiek riedenych s 50% roztokom kyseliny citronovej (necham reagovat 3 minuty). Napriek tomu nezlepsuje sa to, naopak zhorsuje. Mozno robim niekde chybu... Chcem poziadat o radu, resp. o vasu skusenost so situaciou, kedy to nefunguje, prip. nazor, v com moze byt pricina zlyhavania. Nechcem zacat s antibiotikami ...

Vopred dakujem za ochotu a radu.

philips

Fitmonka, ono to bude zrejme tým, že len blbcov napadne dať si bielidlo a tváriť sa, že pomáha... Aspirin berú milióny ľudí, MMS nanajvýš tisíce, takže tvoje porovnanie smrteľnosti je blbosť...

fitMonka

Len takemu Aspirinu sa pripisuju umrtia tisicov ludi rocne. A vies ake hrozive je toto cislo pri MMS ? Nula. Nieje ziadne umrtie na svete, ktore by sa mu pripisovalo. A aj keby ich par bolo, vadaka zlemu uzivaniu, bude to uplne mizive percento oproti liekom. Miliony ludi po svete si nim nieco vyliecili a mnohe problemy velmi rychlo. Casto aj rakovinu. Poznam osobne par prikladov. A je to skoro zadarmo. Na tom ziadne farmaceuticke keci nic nezmenia. Odporucam najvacsie CZ/SK forum o MMS upramene.cz

RNG

Odpovedam, miliony ludi co to pouzili napriek vsetkym clankom vedia, ze oxidatory zabijaju rozne mikroby, rakovinne bunky a parazity. Aj napriek tomu, ze organizovana medicina a farmacia by tento lacny prostriedok najradsej zakazala, co nie je jednoduche, lebo okrem bielenia sa pouziva aj na dezinfekciu vody, vcitane pitnej. To je samozrejme priamo dokaz, ze to zabija rozne mikroby.
A to bez ohladu na to, co sa o tomto pise pre aj proti.Bez ohladu na to, ci Jim Humble alebo ini nieco tvrdia alebo nie. Nakolko je to skodlive pre telo, o com nie je samozrejme ako o chemikalii ziadna pochybnost hovori tolerancia tela, co najdes v tabulkach MSDS
www.cleartech.ca
na porovnanie napr s aspirinom, ktory je zhruba rovnako skodlivy pozri
www.sciencelab.com
Pricom aspirinu sa pouziva bezne ovela viac v miligramoch, ako oxidatorov.

pandorica

Osobne mi mms na prechladnutie nikdy nepomohlo.Pomohlo mi vždy pri nejakom zápale, ale pri prechladnutí nie.

drnaj

ja mám takúto skúsenosť a bez liekov a vitamínov len s MMS 1 bol som často chorý a posledne som sa dostal k MMS ale nie k vôli chrýpke ale k vôli kolenu ktoré ma bolelo 1,1/2 roka doktory mi hovorili že to treba operovať a ja som sa nedal a užívam MMS doteraz niekedy aj MMS2 ale o chrýpke takto veľmi som ochorel a už mi anibiotiká nezaberali tak som urobil toto nakvapkal som asi 10 kvapiek MMS a 10 kyseliny citrónovej a toto som vdychoval cez ústa aj nos asi 1-2 min potom som doplnil vodou a kloktal a umýval nos kým som roztok neminul a to som spravil ešte raz ráno ale som bol veľmi chorý takže som plyn vôbec necítil a od vtedy som nebol chorý to je asi 2 roky

RNG

Virusom sa neda uplne vyhnut, len ich nasledky sa daju minimalizovat.
Odporucene denne davky su okolo 3 gramov, a narazove , neutralneho vitaminu C pri chripke az 1.5 gramu za hodinu.
To nie je vec viery alebo neviery, to je uz davnejsie zname a odskusane.

philips

Brat užíva vitamín C už niekoľko rokov a nádchu má každú chvíľu, ja neužívam nič a nádchu som nemal už niekoľko rokov. Ako je to možné?