Priberá sa z mlieka a kávy?

kilecko

LOLLA O09,neviem co som cakala od tejto temy vlastne som ju citala len tak zo zaujimavosti kedze bola pod nazvom dieta ,ale ty sa stravujes len z ovocia a naco riesis kavu s plnotucnym mliekom ty sa bojis ze z toho priberies ja by som z toho umrela...... zobd sa a zacni sa zdravo stravovat a neries kraviny ,neuraz sa .urcite mas perfektnu postavu napis vek,vahu a vysku len tak zaujimalo by ma to ,s pozdravom chudnuce kilecko

čože?

Mala by si vediet, ze kava zvysuje tvorbu zaludocnej kyseliny, takze chudak tvoj zaludok, tvori kyselinu a ani nema co travit.

ebi777

neviem naco ta zaujima, ze ci priberies z kavy, ak uz teraz mas ubohych 45 kil, a tvrdis ze anorexiu nemas, normalny clovek sa nad tym zamysli

SilviaL22

Najväčšia chyba, ktorú robíš, že nič neješ a prvé čo do seba dáš, je káva. Káva je veľmi zdravá, ale na lačný žalúdok pôsobí ako kyselina. Treba sa dobre ráno najesť, najlepšie sacharidy, ktoré sa dlho uvoľňujú, napríklad vločky alebo ovocie. Na olovrant je vhodný nejaký ten banán, jogurt. Na obed je najlepšie mäsko-kuracie, ryby, ryža, zelenina. A na večeru treba papať bielkoviny, čiže cottage cheese, nízkotučné syry, tvaroh a zeleninu. Večer sa nepapá ovocie, lebo má veľa cukru. A k tej káve. Káva má veľmi málo kálorii, pokiaľ do nej nenasypeš cukor a nenaleješ mlieko. Takže ver tomu, že takýmto spôsobom neschudneš :)

phoe

Máš anorexiu. Istý čas sem písala už 29 ročná žena, tá žila len z kávy. Samozrejme že tvrdila že je v pohode. Potom začala mať naozaj ťažké zdravotné problémy. Pokúšala sa vrátiť k normálnemu stravovaniu, ale nešlo jej to, telo to odmietalo a mala psychicke bloky pribrat. Potom prestala písať, ktovie ako skoncila. Tiež mala výraznú podvahu. Nevedela si predstaviť prekročiť istú váhu....mala by si vedieť že takým " stravovaním" poskodzujes vnútorné orgány, a to trvalo. Ako prvé prides o vlasy , potom o žlčník...odburavas si z kostí vápnik. Tvoje telo nedostáva mineralne látky, aspoň že to ovocie ješ, aj ked, koľko? Pochybujem že viac ako pár kúskov denne.

redka

ufffff.... no len do kedy? v jablku mandarinke a kave s mliekom nie je vsetko co potrebujes pre zivot... dnes to mozno este necitis ale neskor....