Starý kondóm

bruti89

stara ako stara....a ked napr. kupim v roku 2006 a je napisane ze do 2009 je dobra(Durex),suloz by bola iba v r. 2007/8.... tak potom?-starne aj vtedy, co?:(....kupit vtedy novu ni?

chrobak

Moncici tebe drazdila sliznicu,ale kamos raz pouzil taky stary a sa potom este tyzden nevedel zbavit toho smradu,vies guma a este ta prichut.No fuj.Rada-vzdy sa pozri na obal,aky stary mas,aby si potom nahodou nedopadla takto alebo podobne

mončiči

fakt, uz nikdy nechcem stary kondom, sak sama som sa bala, ci mi z toho nic nebude.vôbec som si to neuzila,len som citila tu staru gumu,jak mi drazdi sliznicu tam dole.

ale_x

To si už fakt taký lakomý na 80sk???? na nový? musíš požívat po roku? radčej si kup za par korun nový než by si mal potom platiť alimenty čo stoja vac než 80sk :DDD

evinka

no stary kondom ti moze priniest fakt hocico...a hlavne je ze ti aj babatko moze priniest...no.....dufajme ze tento nie...ale neje uz tak kvalitny...to by si mal samozrejme vediet...

mončiči

Mňa to dosť štípalo počas sexu. Staré kondomy v kazdom pripade patria do koša. Ani nevies, co ti to môze priniest!!!