Su toto znamenia, ze "po mne ide"?

Príspevok v téme: Su toto znamenia, ze "po mne ide"?
zmatenaa

Ahojte, som zmatena, pretoze som stastne vydata a mam pocit, ze po mne ide moj zenaty sef. Ale nie som ista. Mozno je len taky mily \"od prirody\". Ja fakt neviem. Poznam ho len 2 mesiace a uz sa toho stalo dost vela. Opisem vam, ako sa ku mne sprava a skuste to objektivne zhodnotit:
- ked som mu len tak medzi recou povedala, ze mi je zima, priniesol mi ohrievac
- dal mi bicykel a auto (jedno zo svojich ojazdenych)
- stale sa ma pyta, ci nieco nepotrebujem (kavu, obed a podobne)
- bola som s nim nakupovat obleky a kosele, lebo vraj je farboslepy (co si nie som ista)
- chce, aby som s nim isla kupit este nejake kravaty, lebo jeho manzelka na to nema cas a on je, ako uz viete, farboslepy
- vzdy, ked nieco potrebujem a jemu sa to dostane do usi, hned je pri mne a moj \"problem\" vyriesi (aj ked ide iba o banality a malickosi)
- zavolal ma k sebe na vikend na chatu (bola tam aj jeho manzelka, s ktorou som sa spriatelila)
- vola ma na kazdu akciu, aj ked viem, ze ja tam nemam co robit (toto vacsinou odmietam)
- na chate sa 3 dni neholil a povedala som mu, ze aj so strniskom som ho este nikdy nevidela, ale ze mu to pristane. A on si odvtedy to strnisko nechal...tak teraz neviem, ci by to bol spravil, aj keby som si tu poznamku odpustila alebo ci to spravil kvoli mne...
Niektori ludia si myslia, ze s nim nieco mam. Ini hovoria, ze \"O, to je od neho mile\".
No a ja sama neviem, co to vsetko ma znamenat. Doteraz som si myslela aj ja, ze to je iba taky mily a ze tak sa sprava ku kazdemu. Ale coraz viac zacinam mat pochybnosti.
Vas nazor?

Lulu2011

Lili - neurazala som ju, len by bolo divne, ze v jej veku 25 je zmatena, najma pri tolkej vynalozenej energie z jeho strany, ved nema 14...

lili - na nete neodporucam ukazat svoju fotku, to je potom binec, kazdy sliziak dolezie...ale tak poucis sa do buducna, resp. ked uz budes presýtena z obdivu a budes inkognito radsej ;)

LILIII

No vidis Lulu ,ale hlavne ,ze si ju tu urazala a rypala do nej a zrazu ahaho aka zmena :DDDD .... ja som potrebovala provokovat a ako vidim a citam ,uspesne som ta vyprovokovala a ty si nakoniec zareagovala ako ja ocakavala ;)
kazda z nas ma ake take skusenosti ci uz s sefom ci .... proste muzom ,kazda ktorej prirastla vagina ,zazila nejaku namotavacku ... ja to zazivam bezne ,dokonca i na nete ako vidite :DD
(len zartujem uf)

smile-smile

Zmatena chces povedat, ze si cakala nieco ine aki pohrdanie, upodozrievanie a mozno nejake to pochopenie? Dokonca si sama napisala, ze pozadie vztahu nebudes rozoberat tak co chces aby ti ludia radili, ved aj oni sa musia od niecoho odvijat...v podstate niektori maju pravdu ini nie ale v prvom rade ty sama musis vediet, co je pre teba najlepsie. Kazda zena ma nejaky ten zmysel na to, aby dokazala rozoznat ci ma o nu niekto zaujem alebo nie. Predovsetkym ma sokovalo,ze si cerstvo vydata a riesis ineho muza. A v podstate, jedine, co sa da k tomu celemu povedat je to,ze ty sa musis rozhodnut sama, co chces a co nie, sama musis uznat kde su hranice a dat ich patricne najavo. Ak si s nim nieco chces zacat,zacni si ak nie nie ale jedine ty mozes ovplyvnit akym smerom sa to bude uberat. A ja ti drzim palce aby si sa rozhodla spravne :-)

fero11111

no tak taku reakciu som necakal vobec je urazena a velka skoda ze nenapise uz nic :((((( strasne sa kazi toto forum a neviem nepoznam vas tu nikoho ale mam taky pocit ze si tu honi ego nejaky jedinec mozno dvaja a nicia to tu cele svojou prijebanostou skoda chcel som vediet ako to dopadne a co robi demencia vladne svetom

a ktomu ci som charizma niesom ale rad dristam na fore:}

USA

Ale veď zúfalec je predsa Ján(PS1)!On sem stále vešá svoj mail a chce sa zoznámiť.Ja mám ženu, 2 deti, priateľky, kamarátky, kamarátov a ešte ďalšiu rodinu.Tak kto je tu naozaj zúfalec? :D

Lulu2011

potvorka - tak mozno Feri je extra charizmaticky, alebo rad drista na fore :))) jedno z toho :D muzi su pri baleni velmi vynaliezavi, to urcite vies aj ty ako zena, priznam sa teraz verejne a bez hanby, ze som tiez raz dostala zlaty prsten :D a s dotycnym som nic nemala, proste mi ho dal, lebo povedal, ze krasne zeny, maju mat krasne veci :)) ale to bolo uz davno, bol to jeden uzasny clovek, ale takych je malo, preto aj z vlastnej skusenosti hoci pozitivnej, je viac chlapov, ktorí za to nieco chcu, mam ho doteraz na prste, nikdy som ho nedala dole, v zivote ma neobchytkaval ani som s nim nemusela riesit vyber kravaty :)) ani sme na chate neboli, mozno tam bolo nieco platonicke, nieco zvlastne, co neviem popisat...v zivote som zazila kadeco a myslim, ze mam uz dost rozvinutý siesty zmysel, aby som vedela, ktora bije, vacsino sa nemylim

LILIII

inak LILIII (cieze ja) je v skutocnost neregistrovana poPotvorka .... registrovana poPotvorka je v skutocnosti muz zufalec :DD