Buduca svokra a snubencova sestra

Príspevok v téme: Buduca svokra a snubencova sestra
mischel267

Dobry den, prepacte, ale chcela by som sa poradit. som zasnubena, svoju polovicku nadovsetko milujem, tento rok budeme mat svadbu, no v poslednych tyzdnoch intenzivne uvazujem o tom, ci vobec je to spravne. Som pohadana s jeho sestrou a nejak sa nemusime. Ich mama strasne pri nich drzi, hlavne pri jeho sestre a podporuje ich surodenecky vztah a nadvysuje ho nad ten nas spolocny. V poslednej dobe mam pocit ze viac drzi pri mame a sestre ako pri mne a ked si vypije zacina byt ku mne na casy velmi naladovy. Ma to zmysel vobec sa brat? neskutocne ho milujem...dakujem za nazory

MultiLevel

tiger vdaka :) A ja zas suhlasim s Dadulou a vlastne presne toho isteho som sa chytila aj ja. Uz teraz vidis, ze si vypije...co bude neskor?

Dadula56

Neviem, ci ma zmysel sa k tomu vobec vyjadrovat po tom klenote "ked si vypije", najma ak to sa prechadza ako normalne spravanie a riesi sa tu nejaka nezhoda so sestrou.

Agnes998

S rodinou svojho mileho je lepsie udrziavat dobre vztahy pokial sa da. Kvoli comu ste sa pohadali a bolo to nutne? Ak sa neda udrziavat dobre vztahy a muz je strane mamy a sestry, tak to nadejne nevidim, zbytocne sa budete teraz brat ked za dva roky budete aj tak rozvedeni a to uz po sebe budete hadzat aj hrnce. Lepsie vycuvat z predpeklia ako utekat z pekla.

MultiLevel

Uff, chytim sa prvej veci - co znamena, "ked si vypije"? Ako casto pije? A ak sa po alkohole uz teraz k tebe sprava "naladovo", tak bacha na to...neskor sa to moze len a len stupnovat.
Zit budes s nim a nie s jeho rodinou a to iste by si mal uvedomit aj on. Ak vsak mate medzi sebou nejaky konflikt, on by do toho nemal byt zainteresovany...ako preco? :)
Tiez si myslim o svojej svokre svoje, aj o priatelke mojho brata, ale snazim sa s kazdym vychadzat najlepsie ako sa len da. V tvojom pripade by bolo dobre, aby ste sa zmierili, pretoze co to bude za svadba, kde budu panovat taketo zabomysie vojny? Ak ho tak velmi milujes, tak sa pekne s jeho sestrou, aj matkou porozpravaj co ti vadi a zmierte sa. Ako vydata zena ti mozem povedat, ze nie je nic lepsie ako dobre vztahy v rodine. U nas to funguje tak, ze vzdy sa o vsetkom rozpravame, ak ma niekto nieco proti niecomu alebo niekomu, tak si to tie osoby vydiskutuju. No najma, nikto sa neuraza ani nehneva dlhodobo sa seba. Nema to zmysel. My uz sice dlho nezijeme na SR, ale chodime pravidelne domov a vies ako mi v niektorych situaciach svorka lezie na city? :D Lenze vzdy sa ju snazim brat taku aka je a nerobit zbytocne hadky, ani napriek. Raz, ak sa prestahujeme spat, budem mat dieta a nebudem ho mat kde dat, co myslis, na koho dvere budem klopat ako prve? Ano, na dvere mojej svorky :)