Uz nevladzem...chcem umriet

Príspevok v téme: Uz nevladzem...chcem umriet
LadyOpium

ahojte...v minulosti som sa stala obetou sexualneho zneuzivania...robil mi to moj biologicky otec...a dnes som sa pohadala so strykom, ktory o tom nevie, vlastne cela moja rodina okrem mojej maminky to nevie..nechcem im pridavat zbytocne starosti...no a ked som sa s tym strykom hadala on ho hrozne obhajoval a ja som po nom zacala vrieskat ze nech drzi hubu ze keby vie ako mi otec ublizil by ho aj zabil a s placom som utekala domov...doteraz musim na to mysliet...na to ako sa mi to stalo a vsetko sa mi zas vratili myslienky, pocity, zvuky vsetk to zas vidim...akoby mi niekto pustil stary film...rozmyslam, ci by som to nemala radsej ukoncit...lenze mama je doma a vsimla by si keby som si daco urobila...a chcem to ukoncit r&ychlo a bezbolestne...myslim, ze nema cenu uz bojovat...nikto nikdy nezisti preco som to urobila...len ma trapi jedno------co ak to prezijem a daju ma na psychinu?ako i to vysvetlim,vie to len moja psychologicka a tu som poprosila nech to nikomu nepovie...a ona mlci...bojim sa, ze mi vyrobi problemy tym ze ho uda zas sa budu tahat vysluchy, dokazy a nakoniec to hodia na moje psychicke rozpolozenie a otec podplati kompetentnych aby som z toho vysla ako psychopatka kt. nevie co robi a rozprava...prosim poradte lebo ja som uz zo seba zufala:((((

Maoam

ahoj, zavolaj urgentne svojej psychologicke, ide o retraumatizaciu, potrebujes urgentnu pomoc a zachytenie

samovrazda nie je riesenie

riesenie je traumaterapia u skuseneho psychoterapeuta, cize na tvojom mieste kontaktujem cim skor tvoju psychologicku

drz sa dievca