Zostala som sama

Príspevok v téme: Zostala som sama
LadyOpium

ahojte...liecim sa na ppp uz od roku 2009 a zdy ked som si nasla daku kamosku zdy bola len z nemocnice alebo z ambulancie alebo z pro-ana skupiny...pred dvomi rokmi som zacala normalne jest a skoro vsetky sa na mna vykaslali...ja sa uz bojim hladat si zdrave kamosky lebo nikdy pri mne nevydrzali pocuvat moje kecy o tom aka som tucna a ze neviem opet prestat jest, lebo som jedlo zacala vnimat ako potrebu...teraz ked aj nieco napisem do pro-ana skupiny nikto tam nereaguje alebo mi nadavaju, lebo som zacala jest...viem, ze ich uznanie si nikdy neziskam ale mne na tom hrozne zalezi lebo chcem patrit k niekomu kto mi rozumie preco chcem byt chuda...lenze ja ani neviem kedy som chuda a kedy som uz vychrtla!!!a so zdravymi sa nebavim, lebo ma nechapu...co mam robit???

LadyOpium

no ona mi napisala lebo sa chcela so mnou podporovat v ane a porovnavat a ked somm jej raz povedala ked sme sa stretli ze nech sa na to vykasle ze je to blbost, zacala mi nadavat ze som neschopna, pazrava atd. a hlavne tlsta...co som vtedy nebola...ale horzne ma to zobralo a odvtedy sa s nou stale porovnavam...ona mi je niecu ako inspiracia v stihlosti(thinspiration) a no hej ten chalan je hrozne zlaty...iny by to so mnou uz vzdal a nam to vydrzalo s pauzami 3roky...ked som skusala ze zabudnem na neho, tak zdy som prisla na to, ze milujem len jeho, neviem sa od toho pohnut, stale len on...som na neho hrozne naviazana...ale zase on dochadza az z ba, cize nemoze byt so mnou stale ked mi je zla na dusi...jedine ak na fb alebo v sms alebo ked mi zavola...je to tazke...ale len koli nemu sa toho chcem zbavit....inaksiu motivaciu nemam...keby ho stratim, asi do toho pandem uz uplne...

nikol89

Lady opium
a to je potom aka kamaratka,ked sa jej hanbis povedat,ze uz normalne jes?ked ju kvoli tomuto stratis,tak to potom nie je kamaratka..ja si riesim emocionalne problemy takto,ktore inak neviem spracovat,pomaly sa to ucim..dokonca som aj dostala menstruaciu po roku a pol a ziadne lieky neberiem,ani antikoncepciu,takze viem,ze som na dobrej ceste..aj ked je to velmi velmi tazke..cele je to o sebadovere,ktoru zial mam nulovu..ale da sa s tym pracovat..je super,ze mas priatela,to velmi pomaha..

LadyOpium

ja normalne jem , zdravo chudnem, ale hanbim sa ze ked sa ma kamoska s ktoru nechcem prerusit kontakt lebo mi je s nou fajn a opyta sa ma ze ako s ,,anou" hanbim sa povedat JEJ ze somm po piatich rokoch zacala jest...i ked myslim, ze je to skor uspech , pri inych zdravych sa sice nechvalim, ze som usla hrobarovi z lopaty, ale snazim sa skor aby o tom nevedeli, napr. jeden muz v mojom zivote, ktoreho milujem o tom vie, ale pri nom viem, ze mozem jest hocico, ze on ma nepozoruje, nedava mi narazky, ze by som jedla vela toho malo toho ako moja mama...ako hanba je skor ked niekto sa v anorexii patla a nechce s tym nic robit.. si myslim..ako som to robila ja az do kym som neostala doma na invalidnom, lebo som mala uplne rozhadzanu psychiku z toho chudnutia mi uz sibalo atd. ......, lebo statisticky je viac zdravo jediacich ludi ako anorekticiek, ja som jednoducho vzdy bola outsider a asi som si na ten pocit zvykla aj v tej pro-ane preto asi z toho tazim, ze je to take ,,ine" a ja som ,,ina" tiez...dnes mi to aj on mi povedal ked sme boli vonku, ze sa mu paci ze som ina...tak krasne ina...

nikol89

lady opium
podla mna by si vobec nemala byt v kontakte s tymito ludmi..chapem to,ze chces byt stihla,ale skus to formou zdraveho zivotneho stylu,nepozeraj sa len na to,ze chces byt chuda,ale aj zdrava..aj ja stale s kazdym riesim,ze mam problemy s jedenim,naozaj s kazdym..ale aj tak sa radsej budem obklopovat s ludmi,co nemaju problem s jedenim,lebo mi otvaraju oci,aj ked je to niekedy dost surove..privadzaju ma na ine myslienky a to je fajn :)

LadyOpium

lebo si niektori ludia myslia ze by som sa mala za svoj vyzor hanbit a ja im chcem dokazat ze sa za svoj vyzo nehanibim aj ked to tak naozaj je...je to nieco akoby som bola navonok vyrovnana ale v nutri som zakomplexovana..a ta zakomplexovanost mi vadi tak sa snazim o opak aby to nikto nemohol zneuzit(posmesky, urazky atd.)

LadyOpium

nikol89 ale ja mam problem sa rozpravat so zdravymi ludmi lebo furt len o anorexii rozpravam...nadavam na modeling a pro-ana stranky a sama tam chodim sa inspirovat tymi chudymi modelkami s jednou si pisem a sa stale porovnavame a furt som bola ja ta tlsta neschopna...je to hrozne...lebo ja mam viac kil a to ma potom ubija lebo mi to povedala ked sme sa pohadali len zato ze som mala o tri kila viac ako ona...preto sa tak upinam na tu vahu a miery lebo sa bojim ze ked ma stretne niekde v meste aby mi nemala dovod nadavat do tlstych prasiat...a teraz mam o 21 kil viac

nikol89

Lady opium
ahoj,toto velmi dobre poznam,ja som si uz tolkokrat zakazala o tom hovorit,hned rano ked som vstala tak som si slubovala,ze ked sa aj neviem co bude diat,nebudem sa s nikym rozpravat na tuto temu a vzdy sa mi to stalo aj tak,ked som nezacala nahodou ja,tak zase niekto iny :D viem asi,ze ako sa citis..vsak mna uz nebavi pocuvat samu seba a nie ked este to niekto iny musi pocuvat..to musi byt fakt riadne otravne :D,ja sa snazim obklopovat sa zdravymi ludmi,co sa normalne stravuju,to je najlepsie,a velakrat si zahryznem do jazyka,ked to na mna pride..aj ked sa mi to podari len niekedy,ale co uz,kazdy mame svoje chyby..sme len ludia :)

vebe

Lady opium, ty si stale v tom svojom bludnom kruhu, jedine co tu stale motas je tvoja hmotnost, cvicenie, brusaky a stale to iste. Zivot nie je len hmotnost a cvicenie. Ty musis uplne zmenit svoje myslenie a obsah svojho myslenia a za dalsie musis sa naucit pocuvat. Ty chces aby si bola vypocuta,nemas kamaratky, ktore by ta vypoculi. A ty vies niekoho vypocut? ved si motas stale svoje a nepostrehla si co ti tu ludia pisu. Priatelstvo to je byt vypocuty ale aj pocuvat ineho, dostat pomoc ale poskytnut ju aj tomu druhemu, mat oporu ale vediet byt zaroven oporou tomu druhemu, cize dostavat ale aj davat. Ty spominas ze si invalidna. Dobre, mas zrakovu chybu, ale ked teraz ako mlada akcpetujes ze si chora a invalidna, uz nou budes az do smrti. Kolko ludi zije s roznymi vadami a postihnutiami a predsa si najdu cestu medzi ludi, predsa si najdu uplatnenie, lebo chcu, lebo chcu zit plnohodnotny zivot, nie ten invalidny. To je ale vec postoja, lebo to chcu a nenariekaju, ze ich nikdo nevypocuje. Kto uz by len pocuval tvoje nareky a tvojej hmotnosti? Skus urobit nejaky dobry skutok, najdi si cinnost, kde niekomu budes moct tak naozaj pomoct, aby si vedela co to je a prestanes si narokovat na pozornost a pomoc druhych. A urob aj to co ti radili aj ostatni, prestan chodit na fora pro-ana a anorekticiek, tie ta budu stale tahat spat a nikdy sa nedostanes dalej.Daj si blok, aby si si sa na tie fora nemohla vobec dostat.

B.Z.

Poznám takého jedného muža čo je sám, ale je schizo takže by to bolo nanič.Preto sa s ním aj žena rozviedla.