Zostala som sama

Príspevok v téme: Zostala som sama
LadyOpium

ahojte...liecim sa na ppp uz od roku 2009 a zdy ked som si nasla daku kamosku zdy bola len z nemocnice alebo z ambulancie alebo z pro-ana skupiny...pred dvomi rokmi som zacala normalne jest a skoro vsetky sa na mna vykaslali...ja sa uz bojim hladat si zdrave kamosky lebo nikdy pri mne nevydrzali pocuvat moje kecy o tom aka som tucna a ze neviem opet prestat jest, lebo som jedlo zacala vnimat ako potrebu...teraz ked aj nieco napisem do pro-ana skupiny nikto tam nereaguje alebo mi nadavaju, lebo som zacala jest...viem, ze ich uznanie si nikdy neziskam ale mne na tom hrozne zalezi lebo chcem patrit k niekomu kto mi rozumie preco chcem byt chuda...lenze ja ani neviem kedy som chuda a kedy som uz vychrtla!!!a so zdravymi sa nebavim, lebo ma nechapu...co mam robit???

tibette

ale ked tu napises, ze chces byt stihla a nie krv a mlieko. sa necuduj, ak ti niekto napise daco ostrejsie. kludne do toho fitka chod, ale musis to ustriehnut kedy je to pre radost a kedy pre ppp.

tibette

ale ved sa hned nerozčuluj. zvysi ti to tlak a švihne ťa. :) prepáč.
s tym opatrovatelskym prispevkom ti žial poradit neviem, nepytali ste sa na socialke?

LadyOpium

ja mam normalnu vahu dokedy to mam opakovat????????mam vam tu hodit fotku lekarskej spravy alebo co???????? a to ze cvicim je len dobre to mi povedal doktoorka dnes na vysetreni...a vsetk som mala v proiadku len musim ist este na ine vysetrenia..............

ozaj

prosim ta nevies mi poradit v teme opatrovatelsky prispevok?

tibette

Lady, to nie je o tom, ze ta nechápu. Je to o tom, ze zdravý človek ti povie realny pohlad, tak ako to vidí on. Ty to totič častokrát môžeš vidieť podla seba. ty sa cítis tlstá, ale v realy si asi chudá az vychrtlá. Vy PPP-čkarki ste neskutočne tvrdohlavé.
Nechod na pro ana blogy. Ony ked budu mat tvoj vek, tak budu lutovat, ze vobec zacali byt pro ana. tie pubertiacky co sa tvária ako velké pro ana, co urobia ked vyjdu zo skoly? začnu sa trapit a zo zacarovaneho kruhu sa tazko vychadza von. ty dobre vies, ako sa citís, ked je ti uplne na nic. skus sa radsej kontaktovat so zdravými, i ked maju iny názor na vec. pouvažuj nad ich nazormi, ale neurazaj sa nad niecim co ti povedia a je proti tvojej vôly. nechcú ti ublžiť, len pomoct.

woo

ked chces chudnut zdravo - ak mas z coho - tak chod do fitka, tam su ludia co rozmyslaju normalne, treneri, vyzivovy poradca. nebav sa s anorektickami.
najdolezitejsie je predsa byt zdrava, trebars aj s kilami navyse.
za dalsie, lepsie nemat ziadnych priatelov ako kvazikamaratky ktore ta tahaju dole.
naozajstni priatelia sa hladaju tazko.
ak sa chces vykecavat o ppp, skus psychologicku, ta je za to platena :)vypocuje ta a neodsudi.

LadyOpium

no mne tiez zakazali takze veci dvihat a vraj sa nemam moc namahat napr. pri cviceni..vraj brusaky niesu pre mna vhodne ale ja by som nedokazalac zit s mojim tlstym bruchom...preto cvicim mala opakvani po viac seriach...mozno sa bude zdat 100 brusakov vela pre ocneho lekara ale popdla mna zas vedomie ze ich robim v 4 seriach po 25 opakovani zas neni az tak hrozne..a ked citim take pulzovanie v ociach tak si chytim prstom oko, silno ho zavriem a chivlu oddychujem, pokym to neprejde

kajala-.-

Lady ja sa opýtam na očný tlak, lebo ho má aj môj otec. zistili mu to náhodou pri preventívke. už 3 roky si kvapká 2x denne " cosopt " ale aj tak sa bojím, či sa mu to nebude zhoršovať. síce chodí na kontroly, ale aj tak.../ a samozrejme si nedáva pozor, kludne dvíha ťažké veci, hoci ho upozornujem / ako je to u teba?

vicky_025

no a už len prísť na to, čomu sa venovať aj mimo toho ;) nemôže byť navždy stredom tvojej existencie len cvičenie, jedlo, spánok a podobne.. aby si si mohla odpútať tie myšlienky aj smerom preč a nejak zrelaxovať aj na duši..

skús si vážne nájsť niečo, čomu by si sa mohla venovať, čo by ťa napĺňalo. to ti už skutočne ja neporadím, keďže jedine ty na to budeš môcť prísť.. ten hudobný nástroj by u mňa napríklad dosť vyhrával, ale ty k tomu inklinovať nemusíš. a sama aj najlepšie vieš, čo ti v rámci tvojich možností vyhovuje najviac.

LadyOpium

len si pri brusakoch musim davat pozor a cvicit po menej opakovani radsej vo viacerych seriach koli problemom s vnutroocnym tlakom..ak sa mi velmi zvysi mozem prist aj o druhe oko