Chceli by ste sa vratit do obdobia detstva?

miki25

veru úsmevné no. mne sa páčilo tak do 13 rokov potom prišli počítače a všetko pekné sa zničilo. ach jaj tie futbaly pred bytovkou, liga majstrov s o 5-6 rokov staršími chalanmi.. dnes je to smútok pozerať na vymretý blok s úplne prázdnymi "ficovskými" ihriskami, kde 4 roky odkedy stoja som nevidel skoro nikoho tam. okrem raz mojej bývalej party, keď sa vrátila z celého sveta a to doslova Anglicko, USA, Nemeccko, Česko... :D skutočne to bolo zahrať si vtedy opäť fajn spolu.

MultiLevel

:) jeej, ake je to pekne, ked vas citam, az mam chut cosi este napisat :) Ja som byvala v rodinnom dome, tazke prihody s vytahom nepoznam, ale inak sme boli "podobne" detiska :D
My sme museli byt doma vtedy, ked zacali vecer svietit poulicne lampy :D Cele leto sme prezili na jednej ulici a v jej okoli, stavali sme na vode plesa, po stromoch sme mali bunkre, mala som zalozenych asi 5 spevackych skupin, kde sme si vymyslali vlastne pesnicky...Ked sme boli hladni, cela ulica deciek sa nasackovala k nam na dvor, vyfasovali sme chleba s maslom a dzemom, pohar sirupovej vody a leteli sme zas sa cosi hrat :) Ano, toto by som vsetko vratila na malinku chvilku, ale len malilinku :) Treba zit pritomnostou

Lulu2011

Mkk - a stale som chcela byt co najdlhsie vonku, chodili sme hrat karty k rieke, vymyslali sme blbosti, zakopavali poklady, chodili do kniznice, vsetky sme boli krasne stihle :)) nie plandajuce brucha 12 rocnych slecien...

Mkk

:D Presne výtah (hlavne večer) bola moja nočná mora, ..no teraz su už pri pc ,je to smutné. pamatám si že ked som ostala nahodou sama doma večer ,sadla som si s morčiatkom na rukách von na chodbu, na schody a po tme potichu čakala kedy prídu naši... na chodbe som sa cítila bezpečnejšie ako v zamknutom byte :D

Lulu2011

Mkk - hej babííííííí, mamíííííííí, babíííííííí, dedkooooooo, podte po mnaaaa, ja sa bojim vytahom :D a dole nas bolo hrozne vela deciek, teraz je pred barakom ticho...

Mkk

Vobec nie to išlo z mojej hlavy ,rada spomínam na časy detstva,táto téma ma nejak rozcítila... lulu presneee...a najlepšie bolo vykrikovanie pod oknami na mamu... dokým vyšla na balkon som už mohla byt aj 5x doma :))

B.Z.

Mkk, to si od niekadiaľ odpísala, však? :-) Lebo som to už niekde videl napísane, až na ,,áno veľmi áno..." a ,, :( "

Mkk

áno,tak velmi áno ... :( Chcem sa vrátit do čias barbin,plyšákov,autíčiek,nekonečnej fantázie ked som sa vedela zahrat aj s perami alebo šnurkami na teplákoch... hranie sa na školu,na učitelku.. na detektívov kedy sa aj najobyčajnejšia prechádzka po lúke stala celodenným pátraním po záhadách ... od rána do večera sme behali po vonku a stále bolo čo robit,nepotrebovali sme mobil aby sme sa dohodli kde a kedy sa stretneme,stačili nám zvončeky pri vchode...ten čas ked som dostala,,zaracha" a polku dna sme s kamoškami strávili aspon na schodoch na chodbe a vymienali si obrázky,nálepky,hračky...a neboli žiadne problémy... chcem sa vrátit do tých čias ked mi mama z balkona kričala že už je obed aby som sa išla najest a mne sa vobec nechcelo... ked mi zhadzovala z okna lopty,hračky alebo svačiny ...ked som prišla domov až podvečer špinavá a uplne mrtva z behania,z hier a na stole ma čakala krupicová kaša s grankom a cukrom... všetko bolo také bezproblemové ,také krásne..... teraz som už vyrástla a neviem čo so životom,nebaví ma už... kiež by sa dal vrátit čas :(