Sex s inou

Príspevok v téme: Sex s inou
Daffi

Zdravicko, chcel by som radu. mám priatelku vyše roka a pol noo niekedy, co je u muzov normalne, mam chut na inu...Luuubim ju noo ja na inu mam naozaaj chut a nie je to tím že tá moja je zla ale ako keby som potreboval pocut od ineej ženy že som v tom dobrý. Bude to asi aj tím ze je to len moja tretia priatelka a som nevybureny no potrebujem vediet ako to somnou v posteli je. Je to zrejme cisto psychologicka záležitosť. Rozmery mam 15/4,3 a kôli tomuto to vlastne asi aj cele je lebo mám mindrák z \"veľkosti\". Aj ked vraví že mala pri mne najlepsi orgazmus a miestami až plače aj tak mi to nedá. A odpovede typu \" že ak je ona spokojna tak nič nerieš\" si odpuste. A dievčata tím ktorým na veľkosti záleží... kolko je podla vas optimum. Dajte si do pravitka 15 cm a potom 18-19 az taky rozdiel to snad nieje (Sam asi nevem co chcem pocut ) ale budte úprimny !

Iveta Michael

Och Daffi..Daffi,celé zle ...

čo sa týka rozmerovčo uvádzaš tak si úplne naivný v tomto smere,tá veľkosť nie je najpodstatnejšia a dokonca niektorým babám to môže nevyhovovať,až bolieť..

a ty svoju súč.priateĺku neĺúbiš inak by si nad druhou ani neuvažoval,mal by si byť vďačný za to že ťa úprimne pochváli a povie ti ako jej je s tebou dobre - keby tušila nad čím uvažuješ,veľmi by ju to zranilo chlapče..

ak si naozaj taký nevybúrený,radšej ju nechaj a povedz jej to na rovinu lebo nejaký podraz či zahýbanie by bola pre ňu ťažká rana pod pás vieš .. mal by si si lásku viacej vážiť :(

Jill

Vety typu "lubim ju no ja na inu mam naozaj chut" a "Je to len moja tretia priatelka a som nevybureny" hovoria za vsetko. Tebe nejde o velkost, ale o neschopnost byt verny len jednej. Si z tych co chcu mat viacere a neviazu za na jednu. A co sa tyka optimalnej velkosti tak hovorim za seba, ze takych 40 cm je myslim super. :DDDDDD

Lesna_vila

Boze moj svaty, toto su problemy. Ziadna normalna zena neriesi fakt, ci ma ud 15, alebo 18 cm. A ziaden normalny muz si ego nehladka takymto sposobom...
Verim,ze ludi trapia rozne veci, ale fakt som sa pobavila :)

dilmah

:D mať tvoje problémy! Kedysi som počula, že na veľkosti nezáleží, alebo, že aj malý šašo vie urobiť veľký cirkus, pravda je však taká, že na veľkosti záleží. A keď máš pocit, že potrebuješ počuť aký si skvelý, úžasný a jedinečný v posteli, tak si daj na net inzerát. A priateľka možno preto plače, že ti nedokáže povedať, aby si konečne prestal :D

#

Minule tu jedna baba založila tému ze nevydrží s jedným mužom lebo sa jej páčia aj iní a nevydrží s jedným byť. Ty si natom podobne ale ty s si s malym sebavedomím. Neveríš si ze si dobrý alebo len chceš inú skúsiť a hľadáš dôvod prečo to spraviť.

mapka

ojojoj, tak podla teba velkost penisu je zaruka orgazmu u zeny? to fakt teda nemas este skusenosti, hlavne ked sa spoliehas v sexe len na ten svoj penis. a si si isty,ze tvoja priatelka ma orgazmus, lebo pri tom az place. hm... skor by som povedala ze ten orgazmus predstiera, lebo to zeny bezne robia. len neviem ako je potom mozne ze si mozu aj lesby vzajomne privodit orgazmus a penis pri tom nemaju. myslis, ze to robia umelym?

eiva

no ja myslim ze aj tak najlepsie riesenie podal "riesitel123" :D
skus to tak spravit a nech ti povie ona, pozor aby ti aj s "mensim vtakom" neusla, lebo ON bude normalny a bude mat pri nom istotu vo VZTAHU, nie nejakeho truba co si riesi svoje imaginarne mindraky s inymi

ivannn

Oh ty si najdi odbornu pomoc lebo stastny zivot ti penis neprinesie.... vekom ked prestane fungovat nebudes mat zmysel a zomries sam... vela zdaru

velkypipis

chces vediet ci je tvoja priatelka inteligentna? normalne jej povedz ze si pravitkom merias svojho penisa a rozmyslas ako by sa mu pacilo v inej búde, ak je rozumna reakciu uvidis este predtym nez dopovies,

www.youtube.com