Veľmi silné závraty

Príspevok v téme: Veľmi silné závraty
limonka

Ahojte, včera poobede som si zdriemla, lebo som bola už uťahaná. Keď som sa zobudila po hodinke, mala som veľmi silné závraty, trvali približne dve a pol hodiny...Mohla som len ležať na posteli, aj to len s hlavou v jednej polohe, všetko sa točilo ako po brutálnom kolotočovaní, nemohla som si ani sadnúť. Mala som aj chuť volať záchranku, no manžel ma trochu ukľudňoval, dala som si 2 tbl. magné b6, no kým to prešlo, bolo to peklo. Pred tromi rokmi sa mi stalo to isté, vtedy som sa zobudila zo spánku v noci na závrat, pochodila som vtedy neurologiu, CT mozgu, vestibulárne vyšetrenie, nikde nič nezistili, len funkčný blok na krčnej chrbtici v oblasti c6-7. Môže to sposobovať ten závrat LEN ten mierny nález na krčnej? Veľmi sa bojím, aby sa to nezopakovalo :(( Doteraz som brala spánok ako relax, teraz sa asi budem báť zaspať, že s čím sa zobudím :(( Alebo čo by mohlo byť príčinou? Je pravda, že som aj bola dosť nervózna v ten deň, nejako sa mi to všetko nakopilo v súkromnom živote, ale že by sa to prejavilo až takýmto peklom?