Páči sa mi jeho brat

Príspevok v téme: Páči sa mi jeho brat
teguelinka

mám dlho partnera(27),najprv som jeho mladšieho brata neznášala,že je neslušný,nevie sa chovať (má 22 rokov),ide sa ženiť.podobajú sa výzorovo veľmi,ako bratia,ale jeho mladší brat je aj povahovo úplne iný,extrovert atd,čo sa mne veľmi páči.Môj je utiahnutý,tichý introvert.A tiež výzorovo je mladší brat oveľa krajší.Maká v posilke,dbá o seba,svoje zdravie,krásne sa oblieka.Môj nedbá o nič,má zlú postavu,nedbá o oblečenie o nič.Jeho brat je taký priamy,úprimný,môj je dosť tajnostkársky,klamársky.všetko v sebe dusí,jeho brat všetko povie tak ako je.Viem,že aj ja sa jeho mladšiemu bratovi páčim,povedal vraj o mne dvakrát,že som inteligentná a krásna žena,ale ide sa ženiť!
nechcela by som ho ,to je jasné,milujem priateľa,ale páči sa mi viac jeho brat.asi je to choré priznanie,ale čo s tým?

Mkk

Ty brdo to je moc... ako možeš takto porovnávat priatela a jeho brata ? že jeden je super krásny a druhý škaredý a ani ostatným sa nepáči ?? čo ta je potom ? keby svojho chlapca lubiš tak toto absolutne neriešiš...

phoe

Tvojim skutocnym problemom je, že svojho priatela nelubis, a neviem naco s ním vlastne si, jedine aby si nebola sama a na podporu sebavedomia.

xxy

"každý hovorí o tom mladšom,že je nadherny chlap,a o mojom,ze je nepekny :(a bolí ma to"
mile dievca, zamysli sa nad svojou povrchnostou

phoe

Podstatné predsa je, že sa páči tebe. Či sa páči tebe...ak sa ti nepaci, je jedno či sa páči okoliu. Alebo ta názor okolia tak ovplyvnuje ? Podla okolia si vyberas partnera ?

teguelinka

baby,nepochopili ste.
viem,že fyzično pominie a nikdy by som takého alfa samca ako je jeho brat nechcela.to jeho strapatéé čudo,on uý s nou žije strašne dlho hádam aj 5 rokov,jeho prvá láska,takže mna ešte vtedy ani nepoznal,ked s nou už žil.takže to je o inom
mna skor zaráža,ako môžu byt bratia taki strašne odlisni:(
každý hovorí o tom mladšom,že je nadherny chlap,a o mojom,ze je nepekny :(a bolí ma to

Marina12364

Prečítala som si túto diskusiu a .... Prečo stále splietaš o tom, že o tebe povedal, že si krásna? Možno to bola len slušnosť, alebo si fyzicky pekný človek, ale nepriťahuješ ho. Z tvojej strany je tam podľa mňa fyzická príťažlivosť, zidealizovala si si ho a podľa mňa si z neho totálne namäkko, len sa snažíš tváriť, že nie. Sama si napísala, že skrývaš, že sa ti páči, že za iných okolností by si si dala povedať a že by si každá baba, ktorá má ROZUM vybrala jeho a nie tvojho priateľa. Aj keď tvoj priateľ toho viac dosiahol a bla bla bla. Zlatá moja, rozum vraví rozumným ženám, že fyzično pominie a zostane intelekt, takže si spočítaj tri a tri dokopy a uvedom si, čo píšeš. To tvoje "strapaté" čudo má niečo čo ty nie, priťahuje toho mlaďasa. Ja hovorím o veľa ľuďoch že sú krásny, aj o mne to zopár povedalo, ale žeby to bolo čudné, no neviem, nenamýšľaj si a uprac si v hlave, lebo podľa toho čo píšeš by som tvojmu frajerovi dopriala si to všetko prečítať....

teguelinka

_meno čo si myslíš o tom,čo som napísala v prispevkoch
včera 23:56 a vyššie ?je to normálne ,či nie ???sama v sebe patram

teguelinka

phoe,nie ty si mna nepochopila.ja by som jeho brata nikdy nechcela,ani kebyže je slobodný:)
máme hodnoty v živote a priority.totálne.
nech chce svoje čudo strapaté,nech sa ožení:) prajem mu,nech je šťastny
len on o mne tvrdí,že som krásna a ja o nom tiež to isté.čudné.

_meno

teguelinka si dobra zena / dievca.
nebud na seba skromna, dopraj si snivat.
ak si nebudes chciet vo svojej hlave muza, s ktorym by si bola rada

Budes stale a astale dokola nachadzat vo fyzickom svete stale rovnake a rovnake typy muzov a ty budes dokola a dokola vraviet ze nevies akeho muza by si chcela, ale tohto co mas, no hm, tohto asi nie......

cim skor sa oslobodis a doprajes si to, po com skutocne tuzis..tym skor budes vediet, ked ta situacia pride - ze ano, toto je muz ktoreho som so vysnivala. (vtedy dievcata radi povedia ze si ho nezasluzia ..sami odmietaju sen, ktory sa zhmotnil lebo bol ich osud...zasluzite si ovela viac ako si myslite :-)