Žaludocne a crevne problemy

Príspevok v téme: Žaludocne a crevne problemy
Lucia_lucia

Dobry den, potrebujem poradit. Mam mnozstvo problemov. Predpokladam,ze zaklad tvori zaludok a creva. Mam polochronicky reflux, takze palenie zahy, nevolnosti, pernamentny problem so zapchou a s porusenou zaludocnou mikroflorou spojene opakovane mykozy, slaba imunita, opakovany herpes, padanie vlasov, problem schudnut napriek tomu, ze na obedy uz nejedavam nic ine ako salaty a vecere velmi lahke, ranajky jogurt ci ovsene vlocky. Skusala som aj probiotika, ktore mi doporucili v lekarni, rozdiel som nepozorovala. Mozno boli len slabe, kedze na trhu je viac druho a len malo z nich ma dostatocny pocet probiotickych bakterii.

Vopred dakujem!

Lucia_lucia

Nie je to take jednoduche, potrebujem najst pricinu. Ja predpokladam,ze je to zla crevna mikroflora. Mam tiez nacitane, ze s tym suvisi imunita, zapchy, kandida,..
Avsak ani dat si probiotika hocijake,co mi daju v lekarni nie je riesenie. Potrebujem osvedcene, kvalitne ak tak. Skusala som uz tri druhy. Rovnako pcham do seba vitamin C, pijem zazvor, vela ovocia, zeleniny, ovsene/spaldove vlocky+lanove semiacka..striedam s jogurtom, nech mam aj mliecne bielkoviny,..

redka

tak sa skus liecit sama na nete - aj tu je kopa informacii... tereba poslinit imunitu ale prirodnymi liecivami, doplnkami a potom zvysit dobre bakterie v crevach a eliminovat tie zle...

Lucia_lucia

Absolvovala som gastro vysetrenie, kde mi povedali, ze polochronicky reflux. Dali mi lieky na zapalenu zaludocnu stenu, pokyny ako sa spravne stravovat a spat a pod. Odvtedy je to o nieco lepsie. Imunulog do mna pcha injekcie na posilnenie imunity, gynekolog da lieky na mykozu. Nikto z nich neriesi a nehlada pricinu, kazdy lieci priznaky, co vydrzi mesiac/dva a nasledne sa tym padom vsetky problemy stale opakuju.