Asi som si znicil oblicky

Príspevok v téme: Asi som si znicil oblicky
ASD01

OK, Takze minuly rok (2013) koncom maja bolo asi len 10 stupnov a ja som bol na bicykli iba v tricku, cestou do kopca nebol ziadny problem, ale akonahle som isiel dolu... citil som, ze som sa spotil a aby toho nebolo malo tak fukal este aj studeny severak. A presne o 24 hod. som zacal pocitovat na krizoch tupu bolest (ako keby ma niekto zbil) z kadial mi vystrelovala aj horucka. Isiel som k doktorke preliecil som sa antibiotikami, moc bol ok, sono Obliciek bolo ok - No teraz staci aby sa mi na ne dostalo trosicku chladu - a hned ta tupa bolest a slaba horucka, ktore vsak po vcasnom prechode do tepla zmiznu.
Som pesimista a myslim si, ze som si tie oblicky asi natrvalo znicil. A mozem sa pripravit na to, ze mi zacnu rednut kosti, problemy so srdcom atd. Co myslite, je to tak?

soffa

pozri neprehanaj!ak ti sono ukazalo ok oblicky tak ich nemas znicene.mozes mat iba prechladene krize,ale to je nieco ine.nie si doktor diagnostik.sono nepusti.

RNG

Nuz kde sa ti tie usadeniny alebo poskodenie chladom stalo presne, na tom velmi ani nezalezi, udrziavanim celej tej oblasti na vyssej teplote ako ostatok tela tak ako sa tam kadeco usadilo sa moze tak isto odburat. To mozu byt aj tie krystaliky a kalcifikaty v svaloch, , okolo chrbtice a dokonca mozno aj medzi astavcami a diskami v chrbtici.
Este aj mrechanicky poranene nervy sa lepsie hoja, ked je cirkulacia krvi a teplota stimulovana zaroven.

luciano

Ak sa ti normálne tvorí moč a moč nemá tmavú farbu, tak tvojim obličkám nič nie je a nemusíš mať starosti.

ASD01

RNG - Dakujem za cennu odpoved - Toto som sa dozvedel prvy krat. A mimochodom nestaci namiesto toho pasu aj ked nosim termotricko?

REDBATIC - Ja som uz viac krat takto vybehol von a nic sa mi nestalo, lenze prave tentokrat som to prepiskol. Na 90 % si myslim, ze su to oblicky lebo neviem ci by bola od chrbtice horucka a oslabenie. A na inych vysetreniach som nebol.

RNG

Nuz ked je v tele velky rozdiel/gradient teplot mozu sa na podchladenom alebo zapalenom mieste usadzovat mineralove depozity, ci uz kalcifikaty, kyselina mocova(obzvlast ostre krystaliky) a kyselina stavelova, vlastne stavelan vapenaty. Tieto vsetky sposobuju miestne zapaly a bolesti.
Odporucam ti nosit oblickovy pas 24 hodin denne niekolko mesiacov. Tak vytvoris opacny gradient, tj udrzis si tu oblast na vyssej teplote, ako ostatok tela. To ti pomoze tie usadeniny/kalcifikaty rozpustit.

Intenzivnejsie sa to da robit chelaciou a infracervenym ozarovanim, pripadne pouzitim tepla a ultrazvuku. Na kalcifikaty pomaha brat aj vitamin D-3 a K-2, ktore pomozu premiestnit vapnik z makkych tkaniv do kosti.

kidney5

To by ma tiez zaujimalo, mam rovnaky problem, horucky nie, ale bolesti aj pri najmiernejsom vystaveni chladu, zvlast v noci...

redka

a si si isty ze su to oblicky? nie je to bolest od chrbtice? nechce sa mi verit ze jedno prechladnutie by mohlo toto robit.... bol si aj na inych vysetreniach?