Muz je posadnuty mackami

Príspevok v téme: Muz je posadnuty mackami
Pfandy

Prosim vas o pomoc.Moj manzel ma rad zvierata a hlavne macky. V detstve mal doma zakazane chovat akekolvek zviera ,okrem rybiciek, tak teraz mu preskakuje. Kupil kocura, nie je kastrovany zatial a znackuje nam kade tade po byte, strasne to smrdi. Nechcem to zviera doma, ale on ma macicky rad...Mam chut vyhodit z domu aj jeho. Pripada mi to neciste, po byte mam same vonavky rozvesane, lebo aj zo zachodika to citit ten jeho moc, hoci zachodik casto cistime, su to feromony. Mam toho dost uz som kvoli kocurovi vyhodila taburetku, aj koberec a nemienim povyhadzovat vsetok nabytok. Dala som ultimatum, bud kocur, alebo ja, resp. on pojde aj s kocurom.

Pfandy

Iveta Michael: Muz sa na mna hneva, ze chcem dat kastrovat kocura, lebo chcel maciatka.Daval mi to na javo tak, ze stale mi pri uchu nezne mnaukal, akoze je maciatko, aby ma obmakcil.Ked som sa nedala, tak sa urazil a ja teraz chodim okolo kocura s noznicami a ukazujem manzelovi, ktory sa hneva, ze mu stikneme vajka, som zvedava, kto z nas vyhra...kocur je vacsinou zalezeny v svojej budke, asi citi nebezpecenstvo...

Iveta Michael

keď som to prečítala tak som sa s chuti rozrehotala,prepáč nie na tebe ale ako si to opisovala .. :)

no zaujímavé,ja mám tiež rada mačičky (psov nie) a doslova milujem tie Big cats .. ale som proti tomu aby sa to chovalo vo vnútri v byte..

mám kamošku ktorá má svojho kocúra Iminka:) a hoci mu kúpila všetko možné ohľadne hygieny to vyzerá všelijako - ibaže necítiť ho tak horšie je to že všade má samé chlpy z neho .. nuž nezávidím ti no nejako to musíte poriešiť aby ste boli obaja spokojní

Pfandy

Multilevel, ty si fakt level...Cakam, ako este prekrutis vsetko, co tu bolo napisane...nechces mu prenajat nejaku izbu u seba na chov kocurikov?

0vecka

2 MultiLevel mna sa nepytaj ja som radil otravit kocura a dalsieho nedovolit. Podla mna za danych okolnosti najpokojnejsie riesenie.

MultiLevel

Ovecka, dakujem za pripomienku, urcite si celu temu citat nebudem :D
A pise zakladatelka temy aj dovod, PRECO to ten chlap chce robit v jej byte??? :D :D :D (teda, aspon sa mi zda, ze som kdesi zahliadla, ze byt patri jej). Omg, to je des...Chlap si musi na svoju zalubu najst nejaku miestnost, alebo co......

MultiLevel

To je taky problem dat kocurika vykastrovat? Uvidite ako sa "ukludni".... :) A treba si stanovit urcite pravidla. Doma na SR mame dvoch psikov a v dome (viem, ze je rodziel byt a dom), a platia piste pravidla. Nikdy nesmu ist na postel, nikdy nesmu ist na sedacku, pravidelne sa musia vonku cesat a kefovat, aby po dome nebolo enormne vela chlpov, vysava sa takmer kazdy druhy den a podobne...treba sa vsak o vsetkom porozpravat a necakat, ze si chlap domysli :) Ak si sa s nim uz o tom rozpravala a ziadna zmena, tak budu musiet ist prec zrejme obaja :D

Naja85

A krmim varenou/surovou stravou, granule su len doplnok, ked uz nic ine nie je:). tak ani po granuliach mi to tu nepachne. Pes nezije cely den len v byte, chodi aj na prechadzky(niekedy aj 2-3 hodinove, ked sa zadari a potom doma uz len slastne spi na gauci alebo na posteli, bo ma dost:P), ale su aj taki expwerti, co sa na to zvysoka vykakaju a potom im pes spini v byte a tam uz musi byt zapach(mam takych ech susedov-maju dvoch púsov a sere a stito kade tade, tych psov lutujem a tych ludi by som prizabila najradsej).