Môjmu priateľovi sa pácia väčsie prsia no ja ich mam male

Príspevok v téme: Môjmu priateľovi sa pácia väčsie prsia no ja ich mam male
vale456

Ahojte,

Mam komplexy z mojich pŕs o to horsie je fakt ze priatel miluje velke prsia a ja mu ich dat nemozem :( povedal ze plastika v ziadnom pripade ze umele nechce a ja nwm ako co mam robit aby boli vacsie :( mam 2B dokonca za rok sa mi ani neviem ako zvacsili len jemu to nestaci :( jedine kedy je v uzase ked mam menzes lebo mam o cislo vacsie inak miluje moju stihlu postavu moj zadok len tie prsia :( co mam robit? Je mozne aby mi este v 24 rokoch narastli? :( on potom si pozera fotky s modelkami ktore maju velke prsia

sob rudolf

Téma ako stvorená pre osamelé ženy:), pretože radšej žiadny partner, ako takýto partner:(. Súhlasím s predchádzajúcimi príspevkami. Ak človek s nižším sebavedomím natrafí na kritického a manipulatívneho partnera, môže ho to poškodiť až zničiť. Samozrejme, zdokonaľovanie sa a zapracovanie na sebe je čosi veľmi pozitívne, no prerábanie sa podľa nestálych chúťok okolia tam určite nepatrí.

odpovedam

A ked ti povie, ze ma rad modrovlasky, prefarbis sa na modro? Ked povie, ze mas schudnut, tak schudnes?

Dievca, nedavaj mu najavo, ze tebou moze manipulovat a ze ty sa budes menit, ako on bude piskat. Bud ta bude mat rad taku, aka si, alebo nech si hlada nejaku prsnatu. Alebo fakt chces, aby ta mal rad len pre tvoje prsia? Maj kuska hrdosti. kvoli nikomu sa nemen. Kto lubi uprimne, lubi predovsetkym dusu...