Antika a akné

Príspevok v téme: Antika a akné
Dawia

Dobrý deň, dnes som bola u kožnej, chodím tam už 4 mesiace, pretože sa mi robia vyrážky na líci. Už sa mi robia aj an druhej strane, raz su tam, inokedy zmiznú. Liečila ma Azytromicínom, už berem poslednú dávku-.Kontrolu mám 18.3. s tým, že mám uvažovať nad hormonálnou antikoncepciou..J aju však nechcem brať, doteraz som ju nebrala, tak načo. Mat stale napameti dáku tabletku, je o ničom. Otázka znie, pomože mi ANTIKONCEPCIA, ak nepomože Azytrox? Nieje to nahodu tak, že ak prestanem brat Antiku, akné sa vráti? méte stým skúsenosti?ďakujem

Melvi

v podstate ide o imunitu-a akne suvisi aj s bakteriami-znecistenie pecene a podobne. vsetko suvisi v podstate s imunitou.(vnutorne) jedna bylinkarka mi to poradila a vazne funguje. ja som si musela dat pravdaze 3 davky. ale ani som nebola chora,a aj plet bola pekna hladka . skus a uvidis ako ti to pomoze. ono to trochu trva kym daco uvidis. skus aj ocistu pecene. a kukla som si to mydlo, vyzera fakt super,ale neda sa kupit,nasla som z ceska ale postovne je peklo :D ale da sa za asi 13 eur. ty si niekde nasla?

Melvi

nemas zac. velmi dobre je tiez strieborne mydlo. ja som ho kupovala priamo u dermatologicky a stal 20 eur. to je teda cena.... ale super antibakterialne pre plet. skus aj to. o tom som nepocula-hadie mydlo?...kuknem. radsej si kupuj z internetu.tak najdes vsetko mozneho

Dawia

´Dakujem ti, chcem oskusat aj hadie mydlo, ale v lekaranch kde som bola ho nemajú..Aj ja si myslím ze jetolen docasný kolobeh a biznis co sa antiky týka...

Melvi

nemala by si zacat s hormonalnou liecbou. ak raz skusis...dopadnes ako ja. pomoze ti to,urcite pomoze ale po par mesiacoch a nie navzdy a budes mat ine a ovela horsie zdravotne problemy hlavne co sa tyka nadvahy a vytoku a takych veci. pomoze ti to asi 2 abo 3 rokov a potom musis si dat pauzu lebo uz nebude pomahat. a ked vysadis...vrati sa ti to ovela v horsej forme... a kedze to budes mat zase horsie ako na zaciatku...zase musis zacat ich brat...popripade ti da inu znacku.a zase to ide dokola. uz ti mozome menej ako 3 roky a zase musis mat pauzu a zase to bude este raz take horsie. a nehovorim este o postave... Takze obec do hormonalnej nechod nikdy...neni pravda ze ti to jedine ma pomoct. to len gynekologovia nevedia s tebou nic robit tak ti to reklamuju kym neskocis na ich hru. ked uz ani zmena stravy,bylinky, zdrava hygiena,dobra nalada, spanok,dermatologicka, nepomoze tak skus liecitelku hladat alebo cinsku medicinu. Alebo liek Echinocea kvapky-max 8 tyzdnov uzivas podla navodu.ked ti nezmiznu pockas jeden tyzden a tu kuru zopakujes. To je fakt super zazrak.a lacny

kabel

skus si denne dezinfikovat mobil, ak to mas len na lici, moze to byt len z toho
kup si take dezinfekcne vreckovky, vobec nemusis mat akne, ale folikulitidu, ktora sa na akne velmi podoba

Dawia

ANO, to som aj pripravená jej povedat, ze antikoncepciu nechcem..všimla som si, že mi mohla vziat aspon krv ale ani mi to nenavrhla., aj to napchawanie sa 500vkami antibiotikami asi bolo na prd..