Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka

Príspevok v téme: Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka
Diskuter

Zdravim,

som registrovany na jednej zoznamke (Badoo). Dvakrat sa mi stalo, ze o mna prejavili zaujem zeny, ktore su takpovediac z "vyssej ligy". Boli to krasne a sexi zeny, u ktorych je hned jasne, ze nemozu mat nudzu o chlapov. Nechcem sa podcenovat, ale viem, ze moj vzhlad nie je bohvie aky, mam aj nejake to kilo navyse. Smerujem k tomu, ze podla mojho profilu to moze vypadat tak, ze som na tom financne dost dobre a obavam sa, ze to moze bych ich motiv. Tak sa chcem opytat hlavne chlapov, ci ste nemali podobnu skusenost, kedy dotycnej slo iba o peniaze. Da sa to takto vopred vobec nejako odhadnut?

Lulu2011

hehe, hej to je ten syndrom, to tu uz bolo, ked tu raz niekto mal byt a paranoju, ze kvoli bytu sa na neho nejaka zavesi :))

champagne

Napiš ze nerobis, určite ta bude niekto chcieť :D ja som sa dozvedela, že už len to že chce niekto niekoho zamestnaneho, je zlatokopecstvo

Prezyvka55

No a ? :D kludne si tam daj fotku kde plavas v bankovkach, zaklad je vzdy nic im nedat :D ved je to logicke sa cudujem ze si na to este neprisiel.

Diskuter

Sejla-laskavo ma neurazaj ked ma nepoznas. Jasne, ze som da na svojom profile neprezentoval tak ako popisujes. Ale niektore veci nezatajis. Co som mal klamat napr kde pracujem?

Sejla

Tak sa neprezentuj akoby si na tom bol finančne dosť dobre, však je na tebe, čo si napíšeš do profilu :DD Ale ty si určite nejaký zakomplexovaný starý mládenec, čo nemá čo iné ponúknuť

odpovedam

V podstate suhlasim s prezyvkou. Ak vasu komunikaciu a stretnutia postavis na inom nez na luxusnych pozvaniach, tak v podstate hned budu vediet, kolka bije :-). Ak to budu zlatokopky, rychlo ich omrzis. Ale som si ista, ze na to prides. Uz len z toho, o com si pisete...

Prezyvka55

To je jedno :D aj ked ide zene o peniaze ked jej nic nedas tak ma smolu nie? Takze je to jedno ci ta chcu pre peniaze alebo nie, jednoducho im ziadne nedaj a tak ta nebudu moct chciet pre tie peniaze.