STU FIIT

Príspevok v téme: STU FIIT
Juja_ :)

Zdravím. Hľadám niekoho, kto študuje na STU v Bratislave, na fakulte informatiky a informačných technológií, odbor Počítačové a komunikačné systémy a siete. Idem si podávať prihlášku a neviem sa rozhodnúť, či si mám zvoliť bakalára na 3 alebo račej na 4 roky. Mám matematiku aj informatiku, aj ako maturitné predmety, ale neviem či mi budú stačiť moje znalosti z programovania, ktoré momentálne mám. Ak je tu niekto taký, budem veľmi vďačná za rady a skúsenosti. Vopred ďakujem.

Matej

Nepočúvaj prezývku55..

Mám skúsenosti s FIIT dlhoročné a môžem povedať, že to vôbec tak nie je ako tu je napísané..

Znalosti ti stačiť nebudú preto odporúčam 4 ročného bakalára a dobre si pozrieť osnovy, ktoré dostaneš pri zápise a sama sa pozrieť na niektoré programovacie jazyky a matiku. Ideálne počas prázdnin dosť to pomôže. Učitelia sú na veľmi vysokej úrovni.. samozrejme tú školu nezvládne každý takže odporúčam si to dobre premyslieť.. lebo učiť sa treba omnoho viac ako inde.. no myslím si, že o robotu potom strach mať nemusíš :)

Prezyvka55

Ja som tam vydrzal polroka a zistil som ze mi to nic neda, ucitelia vedeli max tak veci z knihy ked si sa spytal na nieco komplikovane tak boli drzi a za vsetkym videli matematicku ulohu :D Vobec ma to nebavilo a robil som jeden vyskum pre SAV tak som sa tam zamestnal, neskor som odisiel do nemecka :D.

Vyska je dobra max tak ked si chces oddychnut alebo ked chces nachytat kontakty ale dokopy sa tam nenaucis nic nove, lebo to co ta bavi sa naucis aj sama. Alebo sa zamestnas a porobis si certifikaty trebars z takej javy ked ta bavi programovanie tak sa prihlasis za juniora poslu ta na skolenie a este mas aj ceritikat v kapse, k tomu prax a peniaze. Vsetko toto vsetko robis zadarmo este aj nekvalitne.

Juja_ :)

No my sa učíme len Pascal, základy ... aj to sem tam kapánek nechápem, jednoduché základné príklady áno, ale keď je už niečo zložitejšie, tak mávam sem tam problémy. Preto tá dilema.. či to risknúť alebo mať možno zbytočný rok navyše ... ty si alebo bol si :D na normálnom 3ročnom ? :)

Prezyvka55

Neboj budu, ucitelia tam maju velakrat len knizne znalosti plus v prvych rovnikoch sa pocita :D prevody zo sustav a podobne somariny no ja ked som toto videl tak som plakal, ved toto som sa ucil na zakladne 5ty rocnik a oni to ucia na vyske.