Diodovy laser (epilacia) a znamienka

Príspevok v téme: Diodovy laser (epilacia) a znamienka
momo123

Dobry den, zvazujem moznost epilacie celych noh a nasla som ponuku laserovej epilacie pomocou diodoveho lasera. Zevraj je najlepsia na trhu. Mate s tym niekto skusenosti? Mam bledu pokozku, tmave chlpky a mnozstvo znamienok na nohach (cca 80 znamienok na kazdej nohe) je to problem pri takejto epilacii? Mozem si ju zakupit a ist na nu ci sa mam predtym objednat k dermatologicke? Dakujem za rady

nella4

ahojte baby.. no ja som si toto leto povedala ze uvidim ako to zvladne so znamienkami ale zakrikla som to a trochu som si jedno vacsie znamienko na lopatke zatrhla ramienkom od plaviek... viete mi teda poradit co a ako? oplati sa ten Mediskin?

uteracik

diodovy laser je naozaj momentalne najlepsi na trhu,ale tiez by ho podla mna mal pouzivat iba odbornik.Nie je to sranda a radsej by som svoje zdravie zverila do ruk odbornika

Lelinka655

tiez som bola na epilacii diodovym laserom a mas pravdu,znamienkam sa treba vyhnut.Preto pokial chces ist na tuto proceduru by som odporucila sa stretnut s odbornikom a poradit sa,ci je to vobec pre teba vhodne ked ich mas tak vela

muc

znamienka obsahuju melanin a prave ten vychytava laserovy luc, ktory sa v kozi meni na teplo (selektivna fototermolyza), takze kazde znamienko bude kvazy popalene.pracovnicka by mala obchadzat znamienka, ale ked ich mas tak vela, tak samozrejme je tam vysoke riziko ze sa zasiahnu aj ony. dokonca opakovane, lebo jedna epilacia nestaci, treba ju v urcitych intervaloch opakovat cca 4-6x. ja osobne by som radsej ostala pri parafine, alebo rucnom epilatori.