Vypisuje inym

Príspevok v téme: Vypisuje inym
delila347865

Vcera som zistila, ze moj priatel na pokeci vypisuje komentare pod fotky bab z naseho mesta, ani ich nepozna, len im komentuje ake su krasne.... zistila som to , ked sa preriekol, a stale mi vykrikuje, ze nerobi nic zle a ze na tom nic nie je.....som fakt cudna, ze mi to vadi a ze mi to normalne nepride? Mne nikdy nepovie sam od seba, ze som krasna, hoci sa o seba staram poriadne.... co si o tom myslite?!

Iveta Michael

a ešte 30 rokov bude mať až o 6 rokov:) čo to už teraz riešiť veď má len krásnych 24,ale rozhodne nerozumiem prečo tak uvažuje..aký zázrak? nijaký nebude podľa mňa,to čo o ňom napísala teda bohato postačuje k tomu aby som mu na jej mieste dala ,,kopačky,, .. no ja by som o takého chlapa v skutočnosti ani nezavadila,mňa tento typ mužov maximálne odpudzuje..

Iveta Michael

Ovecka

ved ja som pochopila,akurát by som riešila to že či to dieťa chce práve s týmto ,,týpkom,, o to ide...

a trošku nesúhlasím s tebou iba v tom,že ako 30-nička bude ťažšie hľadať otca svojich detí..? je to tvoj názor,okay ale ja to zase nevnímam až tak pesimisticky..vieš koľko ja poznám žien čo mali prvé dieťa práve po 30-ke? nie každá sa cíti byť zrelá na materstvo do 30-ky,to je tiež fakt ale dôležité je aby mala pri sebe muža s ktorým to dieťa bude chcieť mať a ktorý sa o nich postará no a v prípade delily to teda nevyzerá na pekný vzťah a pritom to je asi dobrá aj pekná baba,škoda.. on si nezaslúži ani aby jej zaviazal ,,střevíček,, na topánke

delila347865

no mate pravdu, viem, ze to nema moc zmysel, ja sa tiez niekedy samej seba pytam preco sme este spolu, len ja asi este verim v nejaky zazrak...

0vecka

2 Iveta Michael ty si to nepochopila mala by riesit to ze on je uz dospely chlap a nechce deti pricom on aich xce a to by mala riesit pretoze ak s nim pobudne tak 6 rokov bude mat 30 a ako 30tnicka si uz otca svojich deti bude tazsie hladat. Preto si myslim ze by mala riesit to ze maju uplne ine ocakavania co sa buducnosti tyka ako nejaky flirt.

geopardica

A este ti poviem jeden pripad,jeden moj znamy tiez rozmyslal o jednej babe,no nezhodli sa,on chcel byt s nou,ona zase nie. Potom sa dali zase spolu dokopy,lenze ona spavala s nim a este s dalsim,do toho otehotnela,mojmu znamemu to povedala az po 3mesiacoch,co nechapal,veril,ze to dieta bude jeho,tak narychlo robili svatbu a veril ze to tak ma byt.... po svatbe sa od niekoho dozvedel,ze spala este aj s tym dalsim,ciganila mu,ze nie a potom sa priznala.To ho nastvalo a odisiel od nej. Ona mu to nepovedala,pred svatbou,ze nebol jediny s kym spala,takze ho istym sposobom oklamala,lebo on si myslel ze spavala len s nim...pekne od nej, nie? A si predstav,ze na akom zaklade bol potom postaveny manzelsky vztah...on ju uz nema vobec rad a vobec s nou nechce byt...
Tym som chcela povedat,ze netlac priatela do niecoho,co sam nechce,nech sa sam rozhodne-slobodne. Moze svoj postoj zmenit,ked ta ma rad,ale aj nemusi.

geopardica

No,naozaj je vas vztah nestaly, on tak vyzera ze nedospel,takze mala by si popremyslat,co dalej,este sa s nim porozpravat a potom sa rozhodnut,lebo nadarmo budes cakat pri nom ako krasavica a on sa nema k nicomu,mate odlisne pohlady na buducnost,ty chces jedno,on zasa druhe,ver mi poznam take pripady,ze pokial sa nedohodli-ukoncili to. Zase preco by si mala cakat,ked on nema zaujem... mas 24 si mlada,tak ss nenechaj odradit od svojich planov,moja kamoska mala cosi podobne ako ty,ona bola s nim 10 rokov a skoncila to,lutuje ze to neurobila skor. Nasla si partnera,s ktorym je stastna,planuju babo a splocnu buducnost...

Iveta Michael

delila347865
11:47

tak až teraz som prečítala tvoj komentár a stačí mi to ... tebe asi nie:(

A s Oveckom nesúhalsím v tomto že máš riešiť dieťa,máš dosť času (24 rokov pohodička) ale riešila by som práveže niečo iné a to vzťah s týmto zakomplexovaným mužom ktorý ťa bude iba podvádzať - najprv virtuálne a neskôr aj naozaj!

to je moje presvedčenie, prepáč..:(