Kvasinkové ochorenie

Príspevok v téme: Kvasinkové ochorenie
žofia

Má niekto skúsenosti liečby kvasinkového ochorenia Candida? Ako sa zistí toto ochorenie? Mám hrozné bolesti klbov, svalov, hrozná únava, zahlienené a ubolené hrdlo, kašlem, zahmlené videnie,... leukopéniu a začína depka. Všetky moje vyšetrenia sú vraj dobré podľa mojej lekárky, alebo len malé odchylky. Poradí mi niekto? Vopred Vám ďakujem

ingi

Ahojte, potrebovala by som zistiť, či niekto z Vás už bral DIDA tabletky. Pretože ja áno, len by som potrebovala vedieť, ako dlho ich možem užívať. Myslím tým to, že ak doberiem všetky tablety, či si mám objednať ďalšie, alebo nie. Alebo je to podľa toho, či sa mi zdravotný stav zlepšil? Lebo to asi ani nemám ako zistiť, kedže mám aj iné problémy v oblasti brucha a brušnej steny, a sposobujú mi rovnaké zdravotné ťažkosti, takže neviem s určitosťou povedať, či mi DIDA pomohli, alebo nie. Neviete mi prosím poradiť ?

kostlivec

pampusik, podstata diety je,ze nemozes papat cukry (povolene su umele sladidla: sacharin, cyklamat, aspartam), bielu muku ani ryzu. skratka len celozrnne veci ked uz. no a hlavne vela zeleniny a biele jogurty. odporucam stranku www.candida.cz. takze ked uz si sa do diety pustila, asi sa oplati ju riadne aj dodrziavat...

miriamka

Pampušik. Ja sa trápim, už tiež niekoľko rokov. Ale dôležité je vydržať v tejto diete, nejesť sladké a zistiť čo Ti ešte škodí. Pokiaľ máš systémové candidu ( zasiahli už viac orgánov, je potrebné popri diete užívať aj lieky.Ale Candida vie veľmi znepríjemniť život o tom viem svoje

pampúšik

Ahojte,no ja sa uz s tou mrchou kandidou trapim vyse pol roka a neviem sa jej zbavit.Preto som sa rozhoda nasadit tu striktnu dietu aby moja dalsia liecba bola uspesna.Lenze ja som stale hladna a nemozem len tak ftngovat,preto jem aj grahamove rozky,ryzu al.zemiaky nadalej,ale pomenej.Ale neviem ci to staci.Prosim poradte mi nieco,som na smrt zufala.Dik

Ivka 1

Lea napíš mi na mail,tiež som bojovala s candidou a u gynekológa som už bola ako doma. Pomohli mi antibiotika na prirodnej baze.

petika

ahoj anka chcem sa ta opatat, kde si to vsetko kupila, a ako sa presne vola ta ustna voda a to psylium dakujem Peta

petika

dakujem za radu a co mam jest, ja sa v tom uz nevyznam, vsetko sledujem coco co obsahuje, takze prosim o radu co mam jest