Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

odpovedam

alicia, predtym nez budes rozdavat rozumy, skus selektovat hluposti na internete od serioznych relevantnych a autorizovanych zdrojov. Zacni trebars tymto ;-)

liviahlavackova.blog.sme.sk

Nadejka

Ivka,ja som trosku az zanevrela na to akoze vsetko zdrave,lebo sa mi to zdalo vsetko akoby fungovalo naopak,teraz ked ma manzel na cokolvek chut ,tak si to da a neriesim ,ci je to kusok klobasky alebo cokolady,vsetko s mierou.Potvrdilo nam to viac lekarov,ze netreba nic vymedzit uplne ,ale nic ani neprehanat.Samozrejme ked odchadzali oblicky ,tak musela byt dieta aj ked srdecko zlyhavalo ,dodrzovali sme vsetko ,co nam bolo nariadene.Pred ochorenim sme pili zeleny pravy jacmen z Kanady,rozne pripravky bylinne a choroba dosla bez varovania takze ako si to mam vysvetlit...

atka 136

Alicia nesud ma ked ma nepoznas v mojom pripade by si tiez skusila aj nemozne len aby si pomohla svojej mame.A mimochodom to prekyslenie je cisty blud ano je to debilina na mraky!!!!!!!!!...Nadejka moja mama ma50 rokov v juli bude mat51.Vies moja mama prave naopak ako tvoj manzel,ona pila fajcila mala strasnu zivotospravu,ale chemo zvlada dobre.Ja som sa aj zasmiala ze ma roky treningu ved ona pila v zivote ju hlava nebolela ani jej zle nebolo od alkoholu preto mozno aj ta chemo jej nic nerobi.

Ivka 1

Nadejka úplne s Tebou súhlasím vo všetkom , bohužiaľ na onkologické ochorenie ochorejú aj ľudia, ktorí žijú zdravým životným štýlom.

Nadejka

Ivka suhlasim,ze niektori ludia nepreziju,aj teraz sme boli na pohrebe kamaratovi ,ale velmi zalezi kto ma ake ochorenie,bohuzial mal neoperovatelny nador na zaludku nevydrzal ani rok.Ale za to nemozu lekari,dostaval vsetko potrebne co mal.Vies moj ote c nemal ani rakovinu a zomrel bol dementny a imobilny a viem co je utrpenie vsade navokol ,tiez som si ho opatrovala a neprajem nikomu zazit ten pocit bezmocnosti.Este si dovolim tvrdit,ked pises, ze treba zmenit zivotny styl,myslenie a sposob stravovania.To by sme neochoreli,netvrdim ze sme zili iba na ovoci a zelenine, ale zili sme zdravo, pohodu nam mohol kazdy zavidiet ,nepijeme ,nefajcime, sportujeme tak nie je vsetko len o tomto.Mali sme znamych co vsetko kupovali len bio citali etikety na kazdom tovare bohuzial uz pan nezije.Su rozne mutacie genov,ktore sa neovpyvnia nicim, my si myslime sme presvedceni,ze nam ochorenie spustila vakcina....Ale to by bolo nadlho..

alicia

nadejka,
prečítala som si zopár príspevkov llek a zaujala ma jedna veta.
Táto-
Ono dnes uz nefunguje dobrovolne darcovstvo krvi ako v minulosti.

Ubezpečujem, že dobrovoľné darcovstvo krvi u nás stále existuje rovnako ako v minulosti.
A predstav si, že s onkologickou chorobou mám skúsenosti, zomrel mi brat liečený chemoterapiou. Na druhej strane mám bratanca tiež liečeného chem. a drží sa, ale nenecháva všetko len na chemoterapiu.
nemusia to byť len doplnky výživy, ale samotné prekyselenie organizmu je škodlivé. Treba udržovať v organizme zásadité prostredie. Vyhnúť sa potravinám, ktoré sú výživou pre rakovinové bunky. A v neposlednom rade je tu dedičná predispozícia na určité formy rakoviny.
Atka 136 -a prečo si si trúfla mamku liečiť potravinovými doplnkami? To teda bola odvaha.

Ivka 1

Nadejka som veľmi rada,že sa vám darí , teda hlavne manželovi. Ja bohužiaľ nemám dobré skúsenosti s liečbou onkologických ochorení iba formou chemoterapie a radioterapie. Mne behom troch rokov zomreli traja príbuzní na onkologické ochorenie a boli zaslepení až do konca svojho života.Bola som s nimi až do poslednej chvíle, keď už nemohli ísť sami na toaletu,nevládali sa ani sami napiť , najesť a trpeli na ukrutné bolesti.Každý deň som bola pri nich v nemocnici poumývala som ich,vymasírovala boľavé svaly na nohách ,boľavý chrbát ....Pozerala som sa bezmocne na to utrpenie všade okolo.Postupne zomreli všetci pacienti,s ktorými boli na izbe. Niektorí pred nimi a ďalší po nich za dva- tri mesiace.Asi patrili k tým menej šťastným. Naopak mám zopár známych , ktorým pomohla kombinácia prírodnej liečby s chemoterapiou a momentálne žijú plnohodnotný život. Potrebovali zmeniť myslenie a hlavne životný štýl.Spôsob stravovania v prvom rade.

Nadejka

Atka ak sa mozem spytat,kolko ma maminka rokov?Manzel ma 50 a prezil teda toho statocne,vies bol na to velmi zle nevladal ani chodit ani sediet bol zaliaty vodou ,proste hrozny pohlad.A po chemoterapiach sa mu zacalo ulavovat a nikdy nezabudnem ako som stala v rade na krv a on podisiel ku mne a povedal mi,ze tamta pani prisla za mnou a povedala mi, ze o moc lepsie vypadam,mna este teraz zalievaju slzy ,vtedy som mu videla prvy krat usmev na tvari a zacal sa sledovat a to mu nastartovalo psychiku,akoby zacal bojovat, tak kazde povzbudenie je velmi dolezite,chvalia ho vsetci lekari, aky pristup ma k chorobe,mozno ze ked nefajcil,nepil,sportoval dokaze telo lepsie odolavat tej chemii ,neviem len si to myslim,ale najdolezitejsia je liecba,my doverujeme nasej lekarke vo vsetkom,mame respekt voci chorobe ,ale keby sme si to az tak pripustali tak sa asi zblaznime,snazime sa utesovat druhych aj podporovat aj ked kazdou kontrolou prezivame strach ake budu vysledky....

atka 136

Nadejka je to tak ako pises,niektori nevedia co je to toto zakerne ochorenie a dufam ze ani nikdy nezaziju.Sama som sa snazila vseliako pomoct mame,myslela som ze to zvladneme stravou a vyzivovymi doplnkami ale zacala silno krvacat,zlakla som sa,ved ked by sa jej nieco stalo tak mam vycitky svedomia do konca zivota.Urcite keby ze zijem v amerike skusila by som to mexico ked to tam robia lekari a maju skusenosti liecit aj inou metodou,tiez viem ze chemo je svinstvo no ak to ma pomoct mojej mame v uzdraveni ja verim ze jej telo to zvladne,vnutorne organy ma v poriadku tak musim proste verit,aj lekarom ze vedia co robia...Dneska dostala mama stvrtu chemo ostava uz len 1.a koniec chemoterapie joj tesim sa ze uz to bude mat za sebou,chvalabohu to zvlada super,len je trosku unavena a dost sa v noci poti prezlecie aj 3 x tricko za noc,zrejme su to neziaduce ucinky chemo.

alicia

philips - ty máš o ochorení na rakovinu šajnu?

stopmagorom - prečo to llek píšeš ty? Ja by so si rada prečítala od nej, aká je lekárka, ja síce nie som registrovaná, ale odborník by hádam mal byť. A kto si ty, Pod rôznymi nickmi tu môže prispievať aj minister, nie? A čo ty? koľko asi nickov používaš?
Pretože tu prispieva RNG a jeho názory dobre poznám, kto chce môže súhlasiť, kto nechce nemusí, ja tiež so všetkým nesúhlasím, ale nechápem prečo vás niektorých baví aj s pani llek mu neustále oponovať. Myslím že pravá llek (lekárka) by sa tak nezhadzovala, veď taký lekár onkológ má tých starostí až až a píše profesionálne. Mohla by radiť oficiálne na tejto stránke pod svojim skutočným menom a nie na fóre.
A nakoniec, z tvojich úst sa fakt sypú samé perly, nie je to škoda?