Zapal močovych ciest a antikoncepcia

Príspevok v téme: Zapal močovych ciest a antikoncepcia
smutnnaaaa

Mam zapal moc. ciest už dosť dlho pijem urolog. čaj , berie hocijake brusnicove vitamini , teplo sa obliekam .. no proste všetko ale nič mi nepomaha ... doktorka mi už ani nedala antibiotika pretože kvôli nim som skončila vnemocnici .. myslite si že to mam z antikoncepčných tabletiek ?? lebo jedina možnosť mi ostala aj tato že mi toto nerobi dobre .. prosim poradte mi .. dakujem velmi pekne

salamandra

Ahoj,
viem o com hovoris, ja som si presla podobnym peklom. Lekari mi povedali,ze to mam dokonca uz chronicke a mam si zvykat.Pisem ti,ze skus jedno centrum bioregulacnej mediciny, kde sa lekari specializuju na celostnu medicinu.Mne tam pomohli a odvtedy,uz su tomu dva roky, som s tym problemy nemala.Jedno centrum je v BA a jedno v KE,ale maju aj lekarov ,kt.pracuju externe v inych mestach SR. Treba sa tam iba dopredu objednat. Urobia ti take specialne vysetrenie celeho organizmu,aby zistili nerovnovahy,kde si oslabena a podobne,to stoji 15€ a potom ti daju aj liecbu ak budes chciet.Je to vsetko na prirodnej baze.Tipujem,ze ty uz mas oslabenu mikrofloru a mozno tam budu aj nejake bakterie a zapaly...dam ti cislo,kde sa mozes objednat, napis mi na hekate1@azet.sk