Ako chudnúť pri tomto režíme?

0vecka

hmm tak to je tazke potom... akoze ja ti mozem akurat napisat co by som jedol ja ale ked netusim co ti chuti a co nie...

simonaBuchta

ovecka hej len cez obednu .. inokedy nie je cas ani priestor na jedenie.. tvaroh mi nechútí s s cukrom by to význam nemalo

odpovedam

jednej pani som uz pisala mail ohladom stravy a chudnutia. ak tu nechas svoju mailovu adresu, preposlem ti to, lebo je to dlhy text...

simonaBuchta

na ranajky si dám bud dáke ovocie 2 banány, 2 kiwi, polka manga a pohár pomarančového 100% držusu..alebo si zvyknem dať nejaký jogurt plus kávu s mliekom a bebe keks brusinový, alebo potom si dám šunku z kuracích prs plus žemla a plus cherry paradajky a dáky lightový lerdamer 2 plátky... a potom idem do práce a tam si dám obed šalát bud s mozarelou alebo taký s kuracím masom na prirodno plus jeno latté... a to je všetko ..prídem domov idem spať... v robote iné neviem jest kedže nemaám na výber, ine tam su už len nezdravé veci ...NO A Plus pijem veľa cistej vody, a čaj anízový alebo fenilový ... šport velmi nemám kedže z roobty prídem neskoro