Môj 11 ročný syn sa nevie sám učiť

ebi777

môže mať problém so sústredením, skúste navštíviť detského psychológa

ja som bola taká istá, mala som problém so sústredením, ak sa dobre pamätám, potom ma mama nechala tak, prestala sa so mnou učiť, povedala si, čo bude to bude, jeden čas som mala strašne zlé známky, kvôli tomu, ale to mi dopomohlo k tomu, že som si vytvorila vlastný systém učenia,,, síce to dlhšie trvalo, učila som sa dlhšie ako priemer,,,, a ten systém učenia ma sprevádzal stále, VŠ som ukončila s červeným diplomom,,,,,

ozaj ten systém učenie spočíva v tom, že som si učivá prepisovala na papier, a to nie od slova doslova,,,, ale najprv som si spravilo logické štruktúry potom k tomu vlastnými slovami nejaký pokec som si napísala z pochopeného textu... vlastne princíp spočíva v tom, že pracovala som s tým textom,, uberalo to strašne veľa času, ale výsledok stál za to!

držím prsty, nech to dobre dopadne

odpovedam

detsky psycholog alebo vychovny poradca... mal by byt na kazdej skole, pripadne najdite vlastneho.

Ale ako si prisla na to, ze to sam nevie? Prave tym, ze to to citas stale za neho, si na to zvykol. Ale 11 rokov, to je uz dost rokov. Nuz, skuste sa poradit s odbornikom.