Medrol - skúsenosti

alma

nie som odbornik co sa zdravia tyka, preto nemam odvahu radit, zvlast ked ide o take male dieta. ja osobne som vsak nadobudla nedoveru v klasicku medicinu co sa tyka chronickych chorob, lebo sama jednou trpim. ich jedinym cielom je tlmenie priznakov, nezaujima ich pricina ochorenia. myslim si, ze je vhodne hladat informacie o alternativnych sposoboch liecby. ved urcite si uz pocula o ludoch ktori sa vyliecili z chronickej choroby aj ked im lekari nedavali sancu... mozno je nieco aj na surovej strave o ktorej hovori doktorka fulova. pozri si jej stranku www.svz.szm.sk poskytuje aj bezplatne poradenstvo, mozes jej zavolat. drzim palce.

Ivka 1

Mamaaa nechala by som to na odborníkov v prírodnej medicíne, ozvi sa mi na mail, dám Ti kontakt na lekára s ktorým to môžeš konzultovať aj dnes poobede. Mám skúsenosti s dospelými ale aj tam sa zvykneme radiť s lekármi.

mamaaaa

No začínam byť presvedčená, že to spustila práve tá angína...dovtedy bol chlapec v naprostom poriadku, behal jedna radosť...ako prišla angína, prišli problémy s kolienkou, najprv lavé, teraz už aj pravé....a akými prírodnými doplnkami sa dá liečiť reumatická artritída ivka? samozrejme, že by som chcela skúsiť aj túto možnosť....aj keď reumatologička povedala,že on už nutne potrebuje lieky a skoro odpadla keď zistila, že štyri mesiace bol so zápalom bez akejkolvek liečby a mohlo mu to napadnúť aj srdce

Ivka 1

Mamaaa a čo tak skúsiť liečbu prírodnými doplnkami ? Chceš sa poradiť ? Už tak malé dieťa napchávať tabletkami pre dospelých.... u ktorých sa reumatická artritída dá tiež riešiť prírodnou cestou.

mamaaaa

nika, kabel, alma, ďakujem Vám za reakcie, uvidíme, ako sa to u nás bude vyvíjať ďalej, no ja dúfam, že len k lepšiemu...budem sa viac informovať aj u reumatologičky o tejto chorobe...akurát je najťahšie dostať do dieťaťa tieto lieky keďže ono ešte nevie pochopiť, že to proste musí...
OZAJ chcela som sa opýtať kabel, mohla toto ochorenie u neho spustiť aj Angína??? mal ju dva krát po sebe a odvtedy kríva...

ni-ka

inak reumatici beru aj inu liecbu,nielen kortikoidy...treba sa popytat...najnovsie sa aplikuje bioliecba ale ci aj takymto drobcekom to neviem...