Vhodne ATB aj na urologicke aj na gynekologicke problémy?

Príspevok v téme: Vhodne ATB aj na urologicke aj na gynekologicke problémy?
macik

totiž,moj gynekolog nevie povedať presne,či sa jedna o zapal gynekologicky,alebo urologicky,tak by som sa chcela spytat,ci exisuje nejake sirokospektrálne atb aj na to,aj na to.nech aspon obvodny mi ich predpíše,ked gynekolog je neschopny.zapal z krvi sa u mna nedá zistiť nijako,pretože ja mam sedimentaciu stále vysokú,čiže ani preto to nevedel gyn.určiť.máte nejaké skúsenosti ,nejaké atb čo zaberá aj na to,aj na to ?medociprin som raz brala,aj na to,aj na to,lebo tiež si neboli istí,ale teraz na nete čítam,ýe to je skor len na také urologicke skor infekcie.poradíte?

RNG

Su prirodne antimikrobialne, co maju sirsi ucinok, nez len atb, ktorwe su ucinne viacmenej len na niektore bakterie. Posilnenie crevnej probiotickej flory(tj nasadit a podporovat mikrovlakninami) je asi najucinnejsie a najsirsie spektralne
Ale ucinne su aj pitie roztoku citricidalu, najma na rozne bakterie, berberine, co je ucinna latka z brusnic, davka 2 x 1 gram, serrapaptaza na odmaskovanie roznych infekcii, oreganovy olej na kvasne a plesnove infekcie a podobne.
Ked si si nie isty,o aku infekciu sa vlastne jedna(mnohe sa tazko laboratorne zistuju) vsetky tieto menovane sa mozu brat bez problemov aj naraz. Na mykopazmy mozes pridat este extrakt z olivovych listov, davka je 3 x 300 mg oleuropeinu v tomto extrakte.

modracik

macik: ja som mavala taketo stavy zo zaciatku, tiez lekari povedali, ze to nie je zapal, pila som len urologicky caj, alchemilku, robila si kupele, ale to len na nejaku dobu, potom sa to opakovalo az to prerastlo do zapalu mocovych ciest,takze si myslim, ze caje su slabe. V zaciatkoch mozno pomozu, ked prestanes pit, tak to zacne znova... Brusnicovy gel, cistiaci caj z kvetu aloe vera a 11 protizapalovych byliniek-to je to, co pomoze.Viac cez meil, ak chces.

macik

ved ja čajikujem asi dva tyzdne,a neprechadza to,respjeden den lepšie,na druhy horšie,a stále je vonku chladno,tak mne stačí,ked sedím na studenšom a znova to mam,a ved jem aj brusnice,aj všekto,ale nepomáha:(

macik

mna páli pri močení,a sčasti aj inokedy ,ťažšie močím,bolia ma kríže,mechúr,mierne zvýšená teplota,horúca som dole.
stery mi nerobili,gynekolog povedal,že netreba,že to je prechladnutie.že to nevidí na zápal gynekologický.že ked ma bolia kríže a mechúr,že to nemôže byť gynekologické.
chodím častejšie na wc,moc je žltý prenikavo
asi som len prechladnutá bola,a sa mi to prešuplo do zápalu mechura,alebo ciest.:(
lebo som sedela na studenom dosť dlho v autobuse a somna to haklivá:/

len neviem,kebyže je to aj gynekologicky zapal,tak by som chcela niečo take sirokospektralne,nech to vyhubí,čo pojde.

modracik

Tie stery by boli potrebne, ako Ti mnohi radia.Pricinu malokedy vedia zistit samotni lekari,to viem zo skusenosti.Mne zapal liecili 2roky antibiotikami,az kym sa neprejavili na inom ich neziaduce ucinky.Tak som zacala hladat prirodne sposoby liecenia.To bolo pred osmymi rokmi.Len prirodnymi doplnkami vyzivy som sa z toho stavu dostala a uz 6rokov chodim len na preventivky a som v poriadku.Takze existuje aj prirodne antibiotikum,ktore je bez vedlajsich ucinkov a vie pomoct......ja som to uz mala chronicke-vraj!-a tak bola potrebna kombinacia,ale nebanujem, nakolko som fit!

Maoam

jemine, naklus k urologovi, ten ti tiez moze vziat stery z vulvy, vaginy aj uretry, rovnako moze zaslat moc na kultivaciu + citlivost a hotovson

alternativa je kozny lekar/dermatovenerolog, ktory ta checkne automaticky aj na chlamydie, ureaplazmy a mykoplazmy a rovnako vezme stery, ktore treba

neordinuj si nic sama, pretoze mozes mat zmiesanu infekciu, mozes mat napr. aj bakterialnu infekciu verzus kvasinkovu, mozes mat chlamydie + enterobakterie, mozes mat HOCICO

preto treba zistit, CO mas

navyse, jestvuju aj ine kozne ochorenia v danej oblasti, mozes mat dermatitidu, alergicku reakciu, mozes mat herpes, co my vieme?

idealny by bol dermatovenerolog a ak mas AJ urologicke problemy, aj urolog

ak nie si spokojna s gynekologom, zmen ho, ak mas chlamydie a pod., tie velmi rady sposobuju casom neliecene vnutrobrusne infekcie, pri smole az s nasledkom neplodnosti, ak to prejde na vnut. genitalne organy, takze rob nieco....

P.S. pri vsetkych tychto veciach MUSI byt vysetreny a lieceny aj partner, ktory byva casto bezpriznakovy.....

Asi......

Neordin.si sama ATB,nech sa pani lekari potrapia,či nemaš cysty,alebo chlamky.Bez teploty neber ATB,len zbabreš imunitu.Možno maš male hnis.ložisko a to treba liečiť priamo/to miesto.Moj názor.