Krútenie vlasov na bočnej strane hlavy

suziees

:D ano presne to poznám. :D mám rovné dlhé vlasy po pás..ale od malička , vždy ked si dám vlasy do copa, alebo inak zopnem vyzerám ako 5 ročné dievčatko čo sa nevie učesať. z každej strany kučeravé krátke vlásky..čo sa mierne točia :D ale všimla som si , že na záhlavnej časti mám celé pramene takých skrepovatelých vlasov.. :D dlhých už samozrejme..a uričte sa stým nedá nič robiť.. :) len si zvyknúť..myslím si , že maximálne nejaký lak na vlasy alebo..neviem. v rozpustených vlasoch to vyzerá pekne podľa mňa ;)

jajajka

S týmto máme problém celá roddina, je jedno či máš vlasy dlhé alebo krátke. Tie vlásky na bokoch hlavy sú krátke vždy a krásne sa skučeravia a odstávajú okolo hlavy najmä ak mám vlasy zopnuté v gumičke. Od kaderníčky viem , že na toto nepomôže nič, jedine ked tak iba vhodný strih vlasov alebo kvalitný lak na vlasy ktorý ti ich udrží "nalepené na ostatných vlasoch" .Len si ich v žiadnom prípade nestrihaj lebo to bude ešte horšie,ked sa ti skučeravia ešte kratšie vlasy... Veľmi som Vám asi nepomohla ale aspon nieco :)