Manzel ma neustale narazky na to, co a kedy zjem

Príspevok v téme: Manzel ma neustale narazky na to, co a kedy zjem
manzelkappp

Moj manzel nedavno schudol asi 15kg. Odvtedy mi vkuse vycita, co a kedy zjem. Pripraví veceru (vzdy brutalne zdravu, len zo zeleniny, vacsinou surovej) a potom ma pozoruje, ako jem. Vkuse mi hovori, ze jem rychlo a ked si chcem este nalozit druhykrat alebo ked si k tomu dat nieco mastne (napr.kopcek smotany alebo jogurtu), hned zacne, ze nech uz nejem, ze som mala dost a ze nechape, ako este mozem jest, ked on je uz plny. Dnes vecer sa ma to obzvlast dotklo a mala som sto chuti sa ist vyzvracat, lebo z tych jeho reci mi je uz zle. Ked mu poviem, ze som hladna, lebo som cely den dost narocne pracovala, tak to vobec neberie ako argument. Podotykam, ze vobec nie som tlsta, mam uplne normalnu vahu. Nemam sa komu vyrozpravat, on tu sedí vedla mna, momentalne sa nebavime (kvoli tej dnesnej veceri) a ja rozmyslam, ze prestanem jest, vyhladujem sa a potom sa ho spytam, ci je konecne spokojny. Na druhej strane dobre viem, ze tym by som ublizila len sama sebe. Rozpravat sa s nim o tom je strasne tazke a uz fakt neviem, co mam robit.....

GoFruit

A preco si to nechas? On nema najmensie prave ti hovorit do toho, co jes. Tak to v prvom rade pochop ty a stopni to este takto v zaciatkoch.

Lulu2011

ty mu povedz, ze nechapes, ako moze jest ako nejaka koza, co sa pasie, co je to za chlapa a pekne si vytlč rezne a daj si aspon tri so zemiakovou kasou

ebi777

a ten tvoj manžel už nemá náhodou začínajúcu anorexiu, keď sa takto prehnane kontroluje, a dokonca ešte aj teba?

Lolitka

No ja ako sa poznam, keby som bola na tvojom mieste (ze by som nemala problem s vahou + narocne povolanie), tak viem ze by ma to vyprovokovalo k vetam typu: Za to ze ty si bol tlsty a potreboval si zhodit, za to mna nebuzeruj :D a pod. dala by som mu pocitit co si myslim. ty kokso, az sa mi rozum zastavuje... aj keby si zrovna bola tlsta, tak nema pravo ta takto buzerovat, max. sa s tebou o tom porozpravat a dohodnut sa, ale ked s vahou ani len problem nemas, tak co ho trapi. asi to, ze on by si mozno este aj dal (len tvrdi ze nie) ale nemoze aby zas nepribral. a zavidi tebe ze mozes. ale ak to takto je, tak je to od neho riadne sebectvo!!! nedaj sa!!! musis sa pri nom citit hrozne, ked jes, je to des :(