Partner ho má prilis velkeho, co s tym?

Príspevok v téme: Partner ho má prilis velkeho, co s tym?
zbludiladusa

lúbime sa s partnerom,ale absolutne nam to neklape v posteli:(vím,že je to zlé,že by to tak nemelo být,ale je to tak.
čekali sme se sexom dlho,když sme to skusali,dokonca ma aj natrhol pri prvom sexe (moj uplne prvy styk),rana sa síce zahojila,a skusame odvtedy opat mít sexe,jenomže mne nepomáha když sem vzrušená,nepomáha když si vypiju,nepomáha nic,cítim,že partner má také veliké proporcie,které sú strašne pro mě velike.som uzka,donedávna ešte panna,a partner je velmi hruby,dokonca cítím,že akoby z mojej dierke "pretrčal".:(je to hrozne,nedarí sa nam milovat.
partner stráca trpelivosť,ale ja také,nevíme,co delat.som uvolnena,chcem to, a nemali sme jesťe normálny styk :(nedarí sa nam.vždy se do mne dostane len tak kusok,potom me to zacne bolet :(stále cítím,jakoby pretrčal,skusame všechno snad,nevíme,jak to rešit.potom ma bolí vagína aj týžden,páli ma:( po takomto "zakroku",neužívam si sex,mam z neho blby pocit zlyhání :(
asi nejsme pro sebe stvorení,ale lubime se,tak nevím :( co ted s tím,nechceme se jeden druheho len tak nechat .:(poradte prosím,máte poodbne skusenosti ?

pompiKolacik

Ja toto nechapem, ako sa moze zena rozist s muzom, len pre jeho vtaka ? Ajkeby mal kyjak az po nebo, nikdy by som milovaneho cloveka neopustila mne staci, ze ma capne po zadku, pochyta prsicka a tak .... vsak ma aj ruky, jazyk a ved sme vraj najvynaliezavejsie stvorenia na planete Zem, tak si myslim, ze je tisiiiicky sposobov ako najs kompromis a poriesit neporiesitelne. A ked tomu vazmu sa nieco stane, to ho opustite len preto, ze mu nefunguje komplet jeho telesna schranka?

sewie

ja som mala podobny problem-chce to trpezlivost. samozrejme sme obaja boli s partnerom vzruseni a chceli sme ist na vec ale neslo to-obrovska bolest z mojej strany. tak sme sa museli zastavit a pomaly skusat, najskor prsty, ci rozne polohy-od zadu to boli najmenej.alebo som bola navrchu ja a skusala dokym sa mi to nepodarilo. Prvy raz bol strasny-hrozna bolest-dva dni som nemohla normalne sediet! druhy raz-tiez hroza, skoro vobec sa to nepodarilo, treti uz ako tak, stvrty... a aj po 20tom raze musime ist na to pomalsie...pockat kym som pripravena a potom to uz ide ;) dolezita je pre mna dlhsia predohra:)a hlavne sa nevzdat!:)

poradimtiti

Kamarat sa tak trapil 5 rokov az sa museli rozist i ked sa velmi lubili a kazdy si najst ineho fyzicky vyhovujuceho partnera. Hold niekedy su fyzicke danosti nadradene citom :(

zbludiladusa

demy ne,žijem v česku,ale jsem slovenska:)mluvím tak i tak:)pletem jazyky
sorry
vagína je pružná možno,ale lubkrikant používame,ved dávam si ho co najdalej,kde dočiahnem,ale nejde to ani ak ani tak,vždy mam bolesti:(
ja už sem fakticky zufala:( a partner tež

demy

Si češka, ktorá sa snaží písať slovensky? Ved napíš to v svojom jazyku, to menej kole oči ako toto :)

A skúšali ste lubrikačný gel? Vieš jaka je vagina pružná? Ked tadial prejde dieťa, nejaký väčší penis nemože byť problém.
Prvý krát je to vždy zložité, kúpte nejaký dobrý lubr. gel a ak ani to nepomože, zajdi gynekológovi :)