Co si o tom myslíte..

Príspevok v téme: Co si o tom myslíte..
lienka22

o tom, ked vám zrazu príde na facebook žiadosť o priateľstvo od ľudí, ktorých nepoznáte..?
Samozrejme ignorujem..a ked je od priateľových priateľov tá žiadosť..hmm? zaujimave no..
čo by ste spravili..začať nejaku tu konverzáciu, alebo si nevšímať..
fb,fb..niekedy premýšľam o čom to je..A PRECO sa take podivne veci deju..

kop

Vsak cosi bolo aj v spravach, ze USA sleduje Europanov. Kto vie kolko penazi ide na odpocuvanie, sledovanie emailov, facebooku.
Facebook ma pre nich tu vyhodu, ze okrem toho ze vedia, co si myslis, vedia aj ako vyzeras:DDD
Podla mna staci len spominat teroristov pri emailovej komunikacii a kuklaci su za par dni pred dverami...
Kto ma odvahu, nech si to vyskusa:-)

lienka22

Ved to lepsiu **** nemohli vymysliet. Na fb su vsetci priatelia, horsie je to uz v reali.
Jasneeee..ze ignorujem..len ho chvilu necham v tej neistote. Chlapa nadrzaneho. :D Take veci...

kop

Ja som sa posledne "spriatelil" s jednou spevackou. Aspon mam tak od nej fotky. Vsak len na to je facebook dobry. Ja si vela ludi pridam ako priatelov na FB a po nejakom case si to rozmyslim a bloknem ich, aby mi viac nepisali. Aj to mozno vo FB spravit.
Hej, Migel, kde si??? Hadam si nespachal vcera fakt tu samovrazdu, o com sniva polovica tohto fora:-)

facebook

hej na fb su tvoji "velkí kamosi" a ked ty zmizne z fb uz ti ani jeden z nich nezavola a nikam ta nepozve. Fb je jeden hnusny klam na sledovanie ludi nic viac. Diskutovat na verejnosti co kto zozral na obed, kam ide na vylet, co si kupi, ci je tehotny alebo sa ide zenit/vydavat je ko*otina. Na fb sa budu tvarit vsetci aki su kamosi a najma pri hodnoteni LIKE. Falos sama falos.

žoldnier

:-DDDD skoro som umrel smiechom . Pories priatela, aby uz tolko o tebe nekecal kamosom. :-D
Ale nie :)
Aj mna si pridavaju, priatelky mojich priatelov a nevidim v tom ziadnu kulehu. :-DDD
Decko, este musis dospiet.
Prepacte, nedalo mi ..

ina prezyvka

ignorujem.. chodia mi aj ziadosti od spoluziakov, ktori sa mi este nikdy neprihovorili :D ale na fb budeme velki kamarati :D wtf