Aj vam uz lezu na nervy tie stupidne slovenske serialy?

tosanedapozerat

to sa neda pozerat a ked vidim pana Dangla no to je hrôza,ako sa smeje neviem ktory serial sa da pozriet do konca,a stale vidim len opitych ludi raz farar potom policajt,ale ved im platia,keby mali za to 300-400eur tak by to nerobili ale za take eura sa budu hovadit

lenkapalenka

Mne idu na nervy aj tie reklamy ked uz sa sem tam da pozriet nejaky dobry film. Neskutocne film ide 10 minut a reklama 20 minutu pomaly.
Poznam jeden vtip mozno ste ho uz poculi.
Hovori kamos kamosovi, "predstav si vecer ti pozeram reklamu a tu zrazu ti film ide no aka to drzost rusit reklamu si dovolia." :D

zufaly divak

A tak Cobejova je jedna z krasnych zien na slovensku ale ako herecka nic moc.
Zalozil som tu temu preto lebo sa to uz neda vydrzat. Narkoza zacne natacat stupidny serial akoze z prostredia nejakej zamoznej rodiny a Hnoj uz nato toto iste. Hnoj natoci trapny serial o rodinnych pribehoch a Narkoza dalsi podobny. Ved jedna aj druha nevedia prist s vlastnym napadom ale kopiruju sa navzajom ako debili. A vsetko stale o tom istom. Furt nejaka bohacska rodina kde sa vsetci zeru. Hraju sa tam na mafianov a rod. klany so znackovymi autami. Preco nedavaju filmy najake dobre americke zahranicne ved tolko filmov sa rocne natoci a nase televizie akoby zamrzli. Nehovoriac o tych tupych hereckych xichtoch ktore sa tvaria ako voskove figuriny. Ved ti slovenski herci su taki neprirodzeni az to boli. Vsetko take strojene suche. Ziadna mimika hranie prezivanych citov. Kde nasi maju na americkych hercov. Nasi sa mozu skryt. Americania to vedia zahrat dokonale. Rozne citove stavy vedia zahrat tak dokonale ze clovek tomu veri ze je to naozaj. Aj ked amici maju tiez zopar stupidnych filmov a serialov ale pri kvantite ich serialov sa ten pocit straca. Nasa by si mali dat pohov s natacanim tych dristov. Clovek cakal ze bude viac televizii a bude si mat z coho vybrat a oni to totalne dos*ali.

0vecka

inak trosku by ste sa mohli brzdit je vela ludi co to pozera a na rozdiel od volebnych listkov nejake pozeranie serialu aj ked to vam pride stupidne nikomu neublizi a nikto vas nenuti to pozerat a je to zadarmo...(aspon tusim ze je to zadarmo lebo tie serialy asi nechodia na STV)

Naja85

Jediny slovensky serial za poslednych par rokov, co sa dal a da pozerat, je Mesto tienov. Aspoon podla mna. Ostatne je humus najvacsi, odpad, ktory ani nepozeram, stacia mi tie prihluple uputavky a viem, ze na Slovensku sa natocila dalsia nepozeratelna blbost. Este stastie, ze existuje internet.

kop111

Jeden vysiel od psychologa a hovori kamosovi, dokazal som to, mam 70 IQ. A kamos na neho, a co to znamena??? Tak sa podme opytat toho psychologa a psycholog na to, to znamena, ze ste debil:D

kop111

Ja ked som pozeral Masha (par minut), tak som myslel, ze hodim tyku. Nieco tak stupidne som este ani nevidel. Tiez nechapem ako sa moze ludom pacit ten sitcom o slov. policajtoch. Totalna magorina. Mozno ludom chyba primitivizmus ako forma odreagovania. Ja uprednostnujem realnych primitivov pred tymi televiznymi:DDD
Ale ako sa vravi. Proti gustu ziaden disputat...