Som chladna?

Príspevok v téme: Som chladna?
maybelline

ahojte, chcem sa spytat ci niekto nebol v mojej alebo podobnej situacii
ide o to ze pred uz skoro troma rokmi som sa velmi zalubila a strasne sklamala ten rozchod bol velmi neprijemny (nie len kvoli samotnemu rozchodu ale zaroven s tym mi niekto blizky zomrel bolo to naozaj neprijemne obdobie) odvtedy mam pocit ze nie som schopna lasky ale vobec
mala som odvtedy vztah, rozisli sme, skratka z mojej strany to bolo take ze prve tyzdne okej trochu nadsenia do toho ale citila som ze to neni take ako predtym, teraz dalsi chlapec ma o mna zaujem, fesak mily vtipny atd ale...
o chlapov nudzu nemam, mnohe by sa tesili keby sa im prihovorili ti co mne ale z mojej strany to je vzdy ze si len poviem- a naco?
nikto ma nevie nadchnut viac ako na par tyzdnov, chcela by som stastny vztah ale zase na druhej strane viem ze ma to po chvili bavit nebude a bude to len tak z principu
velakrat som rozmyslala ci si vobec niekoho najdem a ci budem pri niekom skutocne stastna je to sklucujuci pocit vediet to o sebe

waymar

Lama z 22 napísal trefne, aspoň daj tomu milému vtipnému "kopačky" hneď ako ho naťahovať štýlom "neviem"..

lama z 22

ale dam vam aspon 1 radu, ked nie ste schopne citit (lubit je moc silne slovo), dajte mu surove kopacky HNED a usetrite ho nesmierneho utrpenia neskor..
je to ako pozerat sa na srnu s polamanymi nohami, a cakat ze to bude OK, prd bude OK, zastrelit a ihned (ked nie ste schopne ranu vyliecit inak)...
je to rada od muza, co si nieco prezil, berte ju, prosim, na zretel (alebo idealne ku srdcu).
DAKUJEM, za vsetkych chlapov, co by obetovali vlastny zivot pre zenu, ktoru lubia, ale ona zostane chladnou a odide za hocikym, len aby bola "zaujimava"
vdaka este raz.

lama z 22

"zvysi sa cloveku prijem a uz mu nestaci napriklad auto ktore mal doteraz, chcem nieco lepsie, vynimocnejsie a neokukane. "

to povie len clovek, co sa mu zvysil prijem bud zadarmo a lahko, alebo nema ziadny prijem :) popripade minimalny...

velmi dolezita otazka, ako skoncil ten prvy bolestivy rozchod? ono chlap nedokaze nadchnut zensku donekonecna, ale dokaze si udrzat isty standart, napriklad.. zacne ta balit.. paci sa ti to.. nejaky chlapi sa len ptretvaruju.. zvysia vydaje za kvety, pozvania tam a tam.. a ked im das istotu, zvolnia.. a exisutje zopar takych, co nezvolnia nikdy, ale dam ti 1 mudru vetu: ziaden strom nerastie az do oblakov...

viac k otmu nemam co dodat.. ;)

mackani

Ahoj maybelline, ja to mám tiež podobne. Ale nezažila som nijaký rozchod zlý alebo čo. Mala som akurát tak jedného chlapca. Chodila som s ním 3 dni,ale to som mala nejakých 14 :D
Proste ma nijaký nenadchne. Hej pár dní, že okey ale žiadny ohnostroj. Poviem si, že načo sa viazať, chcem si užívať slobodu. Ja neviem, nikdy som ešte nebola zalúbená, možno nie som schopná lúbiť.

_meno

Ahoj maybelline

Uzivatel timon7 to napisal velmi pekne.
To co prezivas je negativna skusenost z niecoho, co sa kazdemu z nas v zivote neustale deje od narodenia po smrt - sklamanie, ze nase predstavy su ine ako realita. velku rolu tam hra, ze si teraz uvedomujes ako ti je zle, trpis a ked ti bude lepsie, budes vediet ako sa citia vsetci ludia v takej situacii a ty im budes chciet a vediet pomoct.

je to take ucenie zivota - ucime sa na skusenostiach. a ked ich sirime dalej a pomahame -> aj my dostavame pomoc v tazkych situaciach.
(len vzdy niekto prvy - a ten sa nema koho pytat, nema mu kto pomoct -> je to jeho volba vziat cast bremena z druhych aby sa im lahsie islo :)

vela stastia a peknu nedelu

timon7

maybelline, srdce ktore sa sklamalo, pokial sa nezahoji nechce davat...je v takom akoby bloku. Tvoj chlad je len odpoved na davne sklamanie.

nadej123

ja ti rozumiem chodila som so strasnym egoistom chlapov mi "sprotivil" tak som nielen pre neho ale aj rpetoze mam kopec zalub vydrzala stastne single 3,5 roka. Potom som si ansla chlapca kt. bol mily atd. vobec nebol egoista bol ohladuplny atd., ale mali sme nejake problemy tak som ho nechala a aj vyprchalo co som citila. Nemozes cakat ze bdues mat vkuse dlhodoby vztah kde bude vsteko dobre, nauc sa byt stastna aj sama a ak si tak je to super postupne pride niekto kto je tiez silna osobnost a nebudete na sebe zavisli emocne, ale budete s alubit. chce to len cas, ja mam 25 rokov a poznam ludi co stretli toho /tu pravu v 35-ke...
cim nechcem povedat ze bdues cakat tolko rokov, len to, ze si uplne normalna baba a netrap s atym nikto ta nemoze vkuse davat s niekym dokopy ked ty sama nechces nie je rpiblem v tebe ale ta iskra proste neprisla a musis si pockat na kvalitu. PRI VZTAHOCH NEZALEZI NA KVANTITE, ALE NA KVALITE takze mudro robis ak si radsej sama a cakas na kvalitnu osobnost :)

amon

Schopna lasky si urcite, laska je v nas cely cas, len ju treba prebudit...staci si to zelat a ona urcite pride. skus si pred kazdym spanim zelat v duchu - som schopna znova milovat aj byt znova milovana..opakovat aj zo 20krat, aj ked iba formalne, dostat to do svojho myslienkoveho sveta..alebo si priprav vlastnu vetu s tym, co si zelas, nieco v tomto duchu, to uz je na tebe..mozes si to tiez opakovat v priebehu dna..dosiahnut sa da vsetko, len si to treba silno a uprimne zelat..skus..vsetko ma svoj cas, svoju postupnost...nemam pochyb, ze to nefunguje :)

SolveD

Maybelline- Tak, v prvom rade, sa skús tešiť z maličkostí, už nerieš čo sa stalo pred tým, to už bolo, ak budeš myslieť nato, že si sa rozišla a nie vo veľmi dobrom svetle, tak jasné, že budeš mať trochu strach z nejakého ďalšieho vzťahu (lásky), snaž sa byť s ľuďmi, s ktorými ti je dobré, vždy sa nájde niekto ktorý ťa urobí šťastnou, len vyčkaj, a hlavne zmeň svoje myšlienky a neber to zle, ale nebuď taká prostoduchá, to to najhoršie čo môže byť. Nehovor tak, že nemáš núdzu o chlapov, snaž sa nájsť takého, s ktorým sa budeš cítiť príjemne, a hlavne, že budeš šťastná. Stačí prestať riešiť minulosť, čo sa stalo, stalo sa, to už je za tebou, rieš to je teraz. Je len dobré, že sa to snažíš si uvedomiť, možno ťa tie myšlienky aj deprimujú, ale nemysli na to zlé, snaž sa získať pozitívne myšlienky s pozitívnymi ľuďmi (Priateľmi). Veľa šťastia...

greenline5

ak dobre vyzeras a mas si z coho vyberat tak je normalne ze sa ti zvysia naroky a uz ta nezaujme hocico. plati to aj pri comkolvek inom, zvysi sa cloveku prijem a uz mu nestaci napriklad auto ktore mal doteraz, chcem nieco lepsie, vynimocnejsie a neokukane. podla mna to ale neznamena ze si nikoho nenajdes, len mozno musis hladat inde, na vyssich miestach.