Odmietol ma....

Príspevok v téme: Odmietol ma....
eveline...

Ahojky...neviem,ci sa sem moja tema hodi,ale som taka nestastna,ze potrebujem aspon trocha povzbudit...mam priatela...uz je to 4 roky co sme spolu.3 roky spolu byvame...nebolo to vzdy ruzove,preskakali sme toho vela,ale viem,ze on lubi mna a ja jeho...lubim ho tak velmi,ze s nim chcem stravit zvysok svojho zivota.Je moj partner,milenec,moj najlepsi kamarat...je moje vsetko...to iste tvrdi aj on...aspon tvrdil...do dnesneho dna...dnes sa vsade v casopisoch pise,ze ak zena miluje muza a chce mu vyjadrit svoje najhlbsie pocity,ze uz nemusi cakat ako kedysi...vraj...no fakt je ze som mala vysnivane vsetko trocha inak,ale...tak teda k veci...rozhodla som sa ze zacnem prva...poziadala som ho 'o ruku '...ak sa to tak da nazvat...vlastne..to nebolo prave 'poziadanie' lebo viem ze vydat sa chcem tak o 2-3 roky...chcela som sa len zasnubit...mame pred sebou totiz dlhu dovolenku a bola by prilezitost ist do jedneho velmi romantickeho mesta...chcela som si splnit svoj tajny sen,...len sa zasnubit,nie este vydavat...dala som mu cele svoje srdce na dlani,ale on...odmietol ma...ani neviem ci chape ako velmi mi tym ublizil,tvrdi ze on este nevie a ze sa nechce ponahlat...ma skoro 27...ved nejde o svadbu...len o zasnubenie...chcela som nas len posunut troska dalej...do inej roviny...vysnivala som si to a naplanovala...necakala som to,ani ma nenapadlo,ze by odmietol...velmi to boli...prosim poradte mi...odisla som teraz z izby a on zaspal...plakala som...len povedal: 'Prepac'a aj to len preto lebo uz chcel ist spat...neviem,co teraz...nerozumiem uz nicomu...hlavne ta bolest je dost velka...prosim poradte co v takej situacii mam robit...prosim...

milli

Divíš sa? :) Veď zásnuby od svadby nemajú až tak ďaleko... Ale vidíš, asi si mala zbytočné obavy. Nechcem robiť "analýzu" tvojej povahy, ale neviem, ži nemáš blízko k unáhleným rozhodnutiam. Potom je tvoj partner asi ten správny typ pre teba. :)

eveline...

Ahojte...no tak som mu povedala,ze to necham na neho,ze uz sa ho to nikdy neopytam...povedal len ze dobre...vidiet na nom ze sa o tom nechce bavit...povedal mi ale ze jedneho dna sa samozrejme chce ozenit a rodina atd.dokonca sme sa uz rozpravali o dome,chceme si trocha zarobit a potom vziat uver...hmmm...takze ked planuje dom asi so mnou pocita do buducnosti...viete,napadlo ma ci sa neboji manzelstva preto,ze jeho rodicia sa rozviedli a oni sa teraz ani moc nebavia...no neviem,v kazdom pripade mne neslo o svadbu,ale o zasnuby no ale zda sa ze vsetci muzi pod tym vidia hned svadbu ;o(

milli

Ja si myslim, Eveline, ak si este tu, ze sa este nic takeho tragickeho nestalo. Ak ta ma rad, urcite sa daju veci do poriadku. Mozno to netreba s nim nejako prilis rozoberat. Ale hlavne nebrat clanky vselijakych bulvarov za neomylne informacie.

milli

Ale v tom mas pravdu, nam muzom niekedy dolezite veci unikaju a potom to musia nase nezne spolocnicky vsejijako zachranovat...

slusny_muz

trafit sa do partnerkinej predstave o zasnubach, je nesmierne tazke...tam pomoze len citlive vnimanie ked sa len tak rozpravaju o takych veciach...a potom to realizovat, tak aby sa to co nejlepsie priblizilo jej predstavam...ale myslim ze by to stalo za to...uz len za tie plamienky lasky a dokonaleho stastia v partnerkinych ociach...teda nie plamienky ale plamene :-))))

milli

Ano, slusny_muz, ale ja 'hovorim' o forme, ta je niekedy dolezita. Veci sa daju aj naznacit a v tom vedia byt zeny majstri...

slusny_muz

milli suhlas...ale....zeny to chcu pocut vtedy, kedy to povazuju z ich pohladu za vhodnu dobu...lenze muzi nemaju ten spravny "timing"..preto su problemy...

milli

Damy, prosim vas, nechajte nas muzov aspon v niecom ako prvych. :) To naozaj z nas chcete urobit uplne nemehla? Resp., ked nimi mozno aj sme, nemozete to urobit aspon tak, aby nasa muzska jesitnost nemala dovod pokazit aspon to pekne, co este zostalo? Ved sa to da aj obklukou - nehovorte, ze to s nami neviete... Inak s tym znacne suhlasim s 'realistom', mozno mal naozaj nejaky pekny plan a ty si do toho vstupila. A mne by sa asi tiez mc nelubilo, keby mi nieco ponukala prva partnka. Hladal by som za tym nejake dovody...

katuška 2882

Ahoj Eveline, viem presne ako si sa cítila, keď ťa odmietol.Mne sa stalo skoro to isté...Skoro preto, že keď som mu po 4 rokoch spoločného bývania navrhla svadbu, odmietol ma so slovami, že nemáme peniaze.Vlastne všetko, čo sa týkalo budúcnosti a bolo treba do toho trochu investovať či niečo obetovať,bolo z jeho strany odmietané s ohľadom na náš finančný stav (nikdy nám peniaze nechýbali).Pol roka po tom odmietnutí sme si spravili pekný večer a on sa mi ospravedlnil,že vtedy tak zareagoval a že ho to celý čas trápilo a potom vytiahol z vrecka na košeli malú krabičku a skoro som onemela od úžasu - bol v nej snubný prstienok.To bolo pred 1,5 rokom.Teraz sú prípravy na svadbu v plnom prúde, čaká nás to 30.júna, celý rok a pol sme šetrili, aby sme si urobili svadbu snov aj so svadobnou cestou.Takže nestrácaj nádej, možno že je tvoj priateľ staromódny a chce, aby to bol on, kto si pred tebou klakne a požiada ťa o ruku.Držím palčeky.