Otazka na RNG

Príspevok v téme: Otazka na RNG
Nplify

Ahoj RNG,
chcel by som ťa poprosiť aby si mi poradil ako sa možem zbaviť lipomov, najskor som mal malú guľku na tricepse veľkú cca 0,5cm v priemere ta po čase zmizla.
Potom sa mi vytvoril asi pred 4 rokmi lipom veľkosti slivky v driekovej oblasti.
Pred dvoma rokmi sa mi vytvoril novy lipom na ľavom trapeze v blízkosti krčnej chrbtice približne vo veľkosti slivky. V detstve som bol liečený na zväčšenú štítnu žľazu, momentálne neužívam žiadne lieky a mam 32 rokov a krvná skupina B+.
Hľadam sposob neinvazívneho odstránenia lipómov ak je to možné...
Veľmi pekne ďakujem za doporučenie.

loty

a ešte by som chcela poznať tvoj názor na Renokin ( ak si sa s tým už stretol ) ako prostriedok proti vypadávaniu vlasov a blokátor DHT ... vďaka

loty

Dobrý večer RNG,
rada by som sa opýtala na nejaké dobre zostavené doplnky enzýmov vo vhodných množstvách...
asi nebudem schopná študovať a vyberať kombinácie jednotlivých enzýmov, preto by som chcela poprosiť o optimálny kompilát " všetko v jednom "
včetne názvu a firmy či stránky, z ktorej si to prakticky bude možné objednať...ďakujem :)

RNG

Salon, neviem na co ten adaptogen cordyceps pouzivas. Ja ho odporucam najma na regeneraciu pluc poskodenych infekciami hornych dychacich ciest a vtedy ho odporucam najmenej 2-3 gramy denne. A beries ho dovtedy, km sa ti pluca nezregeneruju.

RNG

Lecitin v tele emulzifikuje tuky a tak ich uvedie do obehu, aby sa mohli spalit alebo vylucit. Davka je povedzme 2 x polievkova lyzica tyzdenne. Tak isto pracuje enzym lipaza. Davka najmenej 30 000 jednotiek, na prazdny zaludok.
Pri odtucnovani tela je dobre pouzivat aj protokol dr Berksona,, lebo telo sa zbavuje tukov a tukovobielkovinnych latok(cholesteroly) cez zlc a treba pri tom brat aj aspon 15 gramov zmesi mikrovlaknin denne
Obmedz cukry a jemne biele muky v jedle a z nich pripravovane rozne jedla. Prebytky cukrov sa totiz v peceni menia na tuky.
Na znizenie hladiny tukov(triglyceridy) v krvi a zarovern cholesterolov(tukovobielkovinne zluceniny je dobre brat policosanol (2 x 20 mg) a Red yeast rice(2 x 1 gram)

salon

Ahoj RNG,

prosim ta chcem si kupit Cordyceps z iherb.com od NOW foods ako dlho mam uzivat ten 750mg kde je 90tbl.? Staci mi toto jedno balenie?
Dakujem