Genitalny herpes

Príspevok v téme: Genitalny herpes
kaciatko3105

Ahojte.
Mam problem. Dostala som genitalny herpes. Prvy krat v zivote. Zacalo to svrbenim a tak som si myslela ze to prejde. Ale ked to neprechadzalo pochycoval ma blby pocit. Potom sa mi vyhadzali take plusgieriky ktore boleli a na druhy den popraskali. Dneska som sla ku gynekologicke a ta na mna z uzasom pozerala,kedze je piatok a nechcela ma trapit s behanim po doktoroch tak si zavolala na pomoc koznu doktorku. Predpisali mi herpesin a borovu vodu na potieranie a ze si mam kupit epigen sprej. Lenze ten nikde neviem zohnat. A cikanie je strasne bolestive. Skusala som cikat do vane s prudom vody ale ani to nepomaha. Bojim sa chodit uz aj na zachod a radsej nepijem vodu. Som s toho zufala a trpim pri kazdom pohybe. Jedine co mozem je lezat s roztiahnutymi nohami a nehybat sa a samozrejme cakat kedy to prejde. Hlavne mi ide o to cikanie neviete niekdo o niakom nebolestivom cikani?
Dakujem

L.Borgia

nebolestivé cikanie sa nedá praktikovať, prúd moču je niekedy tak silný, že si ocikáme aj to čo nechceme

musíš si ti cikanie odtrpieť liečba určite zaberie, chce to svoj čas bohužiaľ nemáš inú možnosť.

vraj genitálny herpes je "suvenír na celý život" ... :-)