Zmenšenie prsníkov

dengra

Ahojte:)
Marsmeloun:
Bola som v Ružinovskej nemocnici a som veeeeľmi spokojná, krajšie už ani nemohli byť:)) len dúfam že keď mi vyberie v utorok stehy tak sa to bude pekne hojiť, len sa asi budú horšie hojiť tie spodne jazvy, myslím v tej krožovatke...ja mám T-čkový rez. Len sa mi to teraz trochu šúpe okolo tých stehov. Tak s tým repíkom začnem až po vybratí stehov.

pipko41

Ahojte kočky.

Tak ja som dnes bola na kontrole som 10. deň po operácii. Ja mám vsetrebatené stehy.

Mám strašne opuchnute prave prsko až modré je a tie stehy mám prelepené. Ale ked mi ich prelepoval tak som si ich odfotila a vyzera to dost skaredo. Ale ze vraj je to v pohode. A teraz si to vobec nesmiem namahat nakolko sa tie stehy vstrebavaju a mohli by mi povolit a roztiahnut sa. Takze dalsi tyzden nič nerobenia.

Na dalsiu kontrolu mam ist o tyzden aj nieco. Tak uvidim ze co bude s tym dalej.

dengra

Ahojte baby. Som po 10,deň po zmenšení prsníkov, mám ešte stehy a chcem sa spýtať. či ste si tie rany potierali repíkom, alebo ste čakali kým ich vyberú? Mne sa tie rany pod prsiami začínajú šúpať, je to normálne?Ďakujem:)

chiquititaa

patulla :
dakujem ;-) inac ja budem o dva dni 6tyzdnov PO a uz som zacala pomaly spavat aj na boku (ako ma telo/prsia pustia ) :-))

pipko41 : ja zo zaciatku repik, obklady a teraz ked su uz chrasticky suchsie nic..cakam pokial odpadnu teda niektore sa drzia silou mocou..a potom kupim krem co dr.poradil na masaze...

pipko41

Ahojte dievcata, chcem sa spytat tie co uz ste po tak co ste si davali na tie rany aby sa rychlejsie hojili a tak vseobecne?

ďakujem za odpoved