Nezaujem o sex s partnerkou

Príspevok v téme: Nezaujem o sex s partnerkou
detektor

zdravim vas,

mam taky problem...sme spolu s partnerkou 3,5 roka...prve dva roky boli zamilovane..aj sex bol OK...posledny rok nejak nemam zaujem o milovanie s partnerkou aj napriek tomu, ze spolu zijeme 3 roky.....ale mal som ine zeny=nevera, uvedomil som si svoju atraktivitu, zenam sa pacim, cielene ich vyhladavam na nete, som zavisly na zenach!?...ano viem, som chrapun...ja neviem preco tak konam...bud kvoli tomu, ze ma nevzrusuje moja priatelka...alebo neviem iny dovod, mozno frustracia zo seba a svojich nesplnenych cielov pracovnych.......mam ju rad, ale....ten sex s nou si uz asi neviem predstavit....ibaze by ma nieco nakoplo...mam 29 rokov , ona 28...uvazovali sme pred casom o svadbe...teraz to asi mozne nebude....je cas na rozchod? Alebo mam ist za psychologom, poradit sa spolu s nou, preco nemam chut na sex s nou???...

Agnes998

Multilevel to dobre vystihla. Klatit zeny len preto, ze si tym dokazujes ze stale mas na to, dostat nejake roztahnozky do postele nie je vizitka zdraveho sebavedomia. Ty nie si clovek vhodny na vztah a uz vobec nie na manzelstvo. Zena ta prestane pritahovat uz po dvoch rokoch a miesto toho, aby si pracoval na svojom vztahu, klatis ine. Si typ, ktory urobi kazdu zenu len nestastnou, si typ, absolutne nevhodny do dlhodobeho vztahu. Najlepsie urobis, ked sa s priatelkou co najskor rozides, nebudes uz nikoho klamat a budes si zit tak, ako ti to vyhovuje, kazdu chvilu ina zenska v posteli.

bubulak123

Ja tomu nerozumiem, takito ludia maju aj niekedy pocit osamelosti a prazdnoty ? Poznam ich zopar a mam pocit ze oni vnutorne sa citia stastnejsi ako hocikto ini lebo si vedia povedat ze v nich chyba nikdy nie je. Preto sa mi zda zvlastne ze vobec zakladatel tejto temy ju zalozil.

karolinka122

Multilevel , dobre si to napisal ... Tak si uzivaj svojej atraktivity kazdy den s inou zenou, ked si nevie inak ziskavat sebavedie ako takymto primitivnym sposobom, jedneho dna sa budes citit prazdny a osamely z takehoto zivota a vtedy do zivota pride zena, do ktorej sa zblaznis a potom mozno zistis, ze ona ma prave obdobie, ze si potrebuje svoju atraktivitu overovat a sebavedomie posilnovat s kym len moze :DDDDD
Luxusny to zivot :DDD

MultiLevel

Si typickym prikladom nie zrovna sebavedomeho muza. Zdvihla ti trosku ego zenska, s ktorou si podviedol priatelku a teraz to potrebujes ako sol. Zrazu sa citis atraktivne...pritom ostavas v nefungujucom vztahu a klames priatelku. Nuz, toto nie je priklad zdraveho sebavedomia :) Dvihat atraktivitu dokaze zdravo sebavedomemu cloveku milujuci partner. Ked ta clovek, ktoreho lubis vybozkava, vyobjima, stoji pri tebe v kazdej chvili, dava ti pocit vynimocnosti, nemas potrebu si umelo vytvarat pocit atraktivity. Najma nie takej, ktora pride a rovno aj odide :) Ak by ti ten pocit ostaval, nevyhladaval by si zas a znova nove znamosti, ale stacila by ti jedna ;)
Cize v tvojom pripade by som riesila najma chybu z tvojej strany. Priatelke daj zbohom, je viac klamana a podvadzana ako milovana...Ale ty urcite zajdi k psychologovi, pokial teda chces riesit to, kam si sa dostatal. Pre dobro akehokolvek tvojho buduceho vztahu :)
Pokial ti ale vyhovuje zit v stave "dajte mi zenske sebavedomia a atraktivity, lebo ja jej nemam ani za mak", tak je to vse v poriadku :)

skusenost1

Baby, neodsudzujte ho. Chlapi rozmyslaju inak ako vy a tie, co letite na vyzor, tak vam treba, lebo 99% tychto narcisov je takychto povrchnych a neempatickych.
Bol by sprosty, ak by vas nepretiahol co najviac, ked na neho idete ako osy na med.

Idiot..

Majú pravdu. Je to jednoznačný rozchod. Teda, rozíde sa ona s tebou, lebo keď jej povieš toto, tak ti to len tak neprejde. Zle mi je z toho. Zle.

pať..

Myslím, že v tomto prípade je jedno akú máš povahu pretože jedina vec ktoru možeš urobiť je, že v sebe nájdeš toľko čestnosti a úprimnosti, aby si sa jej priznal s tým čo citiš. Bude ju to bolieť,najmä ak to neciti tak isto ako ty... ale určite to bude lepšie ako ťahať ju za nos... už je to vlastne aj tak na konci, tak to nenaťahuj. Vyznieva mi to tak že si chceš uživať život "naplno" sposobom akym to v niekolkoročnom vzťahu nejde......

kikaaaa

ak sa chces naozaj zmenit tak urob hned prvy dobry skutok a zaroven krok smerom vpred:

povedz jej vsetko ako to citis, aj to ze si ju podviedol a bud to vyrieste alebo sa rozidte
v klamstve sa aj tak neda zit nie? este ste sa ani nevzali a uz si ju podviedol tak co bude potom?