Vie niekto odporučiť výborného zubára s fajn cenami?

Príspevok v téme: Vie niekto odporučiť výborného zubára s fajn cenami?
Mária M

Ahojte, mám dosť náchylné zuby na kazovitosť. Poctivo sa starám o zúbky,je to lepšie a lepšie, ale nastal problém. Začala mi krivo rásť 8.čka a tlačí na ostatné zuby, ktoré veľmi bolia, no moja zubárka tvrdí , že tam mám kazy, tak mi jeden z nich vyvrtala a nič tam nenašla. Bola som aj u nás v nemocnici na stomatochirurgií a tí zas hovorili úplne inú giagnózu. Nakoniec sa na to vykašlalai a poslali ma naspäť k nej. Teraz ma bolia zuby, mám čakať na čistenie kanálikov , ale ja mám stále pocit , že je to z tej 8.čky ... nedá sa mi spávať, nechodím do školy, vkusa mám priložený lad na krku lebo mám z toho zdurené uzliny ...

Hladám nejakého naozaj dobrého odborníka, ktorý by vedel určiť konečne diagnózu a začal mi riešiť tento problém poctivo, pretože už nevládzem fakt...som oschotná si aj priplatiť, ale nie zas nejaké horibilné sumy ...

Takže ak viete odporučiť nejakého super zubára, ktorý používa modernú techniku a je pocitvý , precízny, empatický - tak mi prosím poradte, dakujem :)

ninaba

Volá sa Samseh Merda, je to mladá doktorka. Neskutočne empatická, vzdelaná, poctivo pristupuje ku kažému problému a snaží sa za každých okolností pomôcť. Problém je iba to, že neplatí karta poistneca, čiže je to dosť drahé. Ale na druhú stranu, ak má byť človek spokojný a má to vydržať, tak čert to vezmi