Kolko liekov dokaze usmrtit 60kilovu dospelu zenu?

Súvisiaci obsah

LadyOpium

nancy...@azet.sk

ozaj dnes bol hadam najhorsi den mojho zivota mala mi povedala nico hrozne...viem ze je to este dieta ze ma len 5 rokov, ale postupne si to bude uvedomovat stale viac a viac...nakoniec ma bude za to odsudzovat a neviem ako sa nas vztah bude vyvyjat ved aj deti v skole jej toho nakecaju o mojej minulosti a bude ohen na stechce zatial to vsetci pred nou tajime ale uz som na ihlach neda sa to s nou vydrzat vcitam si jej prichod sem mozno ju aj sama odsudzujem ze nie je vobec tolerantna viem ze ma len 5 rokov, ale cakala som ze pochopi moj handicap aj telesny aj spolocensky a ona hned zhurta neviem oc mam robit ako na nu reagovat ked sa vrati do izby

veriaci

Ahoj LadyOpium, ja mám ísť na budúci týždeň do nemocnice, ohľadom závislostí, mal by som tam byť možno aj 2 mesiace, aj keď si neviem predstaviť, ako tam tak dlho vydržím a či mi pomôžu. Naposledy som v zariadení na závislosti nevydržal ani týždeň, tiež mám do toho depresie, úzkosti, porucha osobnosti, je to strašne ťažké. Ale zase vydržať to a môžem mať pokoj na celý život. Ak by si mala chuť, mohli by sme popísať, rád by som sa možno spýtal ešte nejaké veci, ak by si dala na seba kontakt...

LadyOpium

ahojte, neviem ci toto wste niekto cita...uz tyzden som vinku zo psychiny mam sa dobre, nerezem sa, lieky berem podla predpisu, na smrt nemyslim, chcela som vsak pri liecbe na cvokine soky ale mama s tym nesuhlasila...tak som si pytala ine lieky...v podstate mi prekopali celu liecbu a dali mi dake sedativa a stale len spim ale uz mi to vadi, nie ako volakedy ze som chcela prespat zvysok zivota koli depke...teraz cz den spim a v noci zijem...citam knihy, chodim do baru-pijem nealko...,pozeram filmy, surfujem na nete, pocuvam hudbu, von moc nechodim, neni s kym male nevadi mi to...ved ti ludia zistia ze co je so mnou...ze sa davam doopy ,ze povstavam s popola a potom im vsetkym ukazem ze som to zvladla a ze ma nic nerozhodi:)))

prajem pekny den

p.s.. odkazujem samovrahom, nech svoje rozhodnutie skusia prehodnotit ak sa chystaju nieco take spravit, lebo to moze byt to posledne co spravia a nikto sa nikdy nedozvie,o jeho pocitoch, ani on sa nedozvie, komu na nom sktocne zalezalo...

LadyOpium

matka 2222 ja som to urobila v amooku...proste som mala asik tyzden depresiu tak som sikupilaziletky nasli ma kamosi s lacom pri garazi a preovarali ma a ja som spanikarila ze ma vezmu na psychinu usla som kus dalej podrezala somm ani som nevnimala co robim tym sebe a okoliu len som oreeala a rezala...a zrazu som odpadla prisla ku mne cela partia volali zachranku fackovali ma nech sa preberem dali mi pit a isla som na chrinu a odtial na psychinu...inak teraz som sa vratila zo psychiny tiez ale nie koli rezaniu a samovrazde...

Iveta Michael

Agnes998

prečítala som obidva tie dlhé príspevky a nedá mi inak .. chúďatko:(

možno sa to nebude páčiť niekomu ale tak hrozne mi ťa prišlo ľúto..

vaša rodina mala štastie že neboli moji susedia,inak by museli do basy a ako sa aj poznám asi by som vystriehla chvíľu kedy ma nikto nevidí a by som toho tvojho sadistického fotra prizabila .. ja som taká. neznesiem sa prizerať keď dospelý rodič ubližuje dieťaťu,vraždila by som ..

Iveta Michael

ešte k tým ATD:

ale áno,spôsobujú ťažké stavy mnohokrát a najmä mladým ľuďom do veku 25-27 rokov,a to môžem potvrdiť lebo som takto testovala sama pre seba niekoľko ľudí z okolia ...

Iveta Michael

Lady Opium

prosím ťa nelám nad sebou tú palicu!

viem si to celkom živo predstaviť,zúfalá sociálna situácia dokáže človeka zahnať až do krajností ... ale nejaké východisko musí ( a určite je aj pre teba )existovať!

Napísala si Matejovi tie kontaktné dáta,urob to!

Páči sa mi že tu sú admini pozorní a aj patrične empatickí,pls neubližuj sama sebe - nezaslúžiš si to!

LadyOpium

annemary prosim ta fakt ta prosim vyhladaj tu odbornu pomoc fakt lebo zle skoncis...chces mat dozivotne nasledky ako ja*?