Paranoja?

Príspevok v téme: Paranoja?
sibak

Dobry vecer.
Kedze som pital o paranoidnej poruche a natrafil som na vas email, tak som sa rozhodol vam napisat moj problem. Snad mi pomozete.
Ide o to ze mam priatelku ktoru neskutocne milujem. Nikdy som nikoho tak nemiloval ako ju. Som s nou 7mesiacov. Ked si niekedy piseme cez FB (skoro neustale) A prestane mi pisat napr 4hod offline. tak som z toho potom taky nijaky, taky strucny a mozno aj smutny. Akoby som hladal problem tam kde nieje. Ide hlavne o to ze sa bojim ze by som ju stratil. Neviem ci to je tym ze travime malo osobneho casu spolu. Ked som s nou vsetko je v poriadku, ale ako nahle sme od seba viac ako 24-48hodin tak to proste niesom ja. Jedine co ma napadlo je to ze v mojom byvalom vztahu, kde som priatelke doveroval, ma sklamala. Chodil som s nou 4 a pol roka. A neskor som sa dozvedel ze ma podvadza, zacala chodit je inym. Problem je v tom ze to bolo dlhodobo, kde rovno v noci odomna sla za nim. Aj ked viem ze terajsia priatelka je ina a ze je slusne vychovana, stale mam strach. Nejde o to ze sa koli tomu trapim. Ide o to ze sa trapi aj ona. V prvom rade ju nechcem stratit, ale pritom si aj uvedomujem ze to co robim jej je na obtiaz. za kazdu radu dakujem vopred. Ospravedlnujem sa za pisanie bez diakritiky.