komu sa podarilo koľko schudnut a je na seba hrdi

poliewoocka

majuska_
Dolezite je najma vhodne nacasovanie jedal. Vseobecne plati,ze od rana,t.j. od cca 7:00,kedy sa zaludok dostava hned po hrubom creve do aktivnej fazy az do cca 18:00,kedy by sme uz nemali konzumovat ziadne jedlo,resp. len nieco velmi lahke, znizujeme prijem sacharidov a nahradzame ich bielkovinami. To zn., ze doobedu nam "najlepsie pali",telo dokaze uplne stravit jednoduche aj komplexne cukry. Poobede je to uz horsie,cast sa spali a cast,najma povodom zo sladkych jedal ulozi vo forme glykogenu v peceni a premeni na tuk.Kvalitne bielkovinove potraviny vynikajuco zasytia a nepribera sa od nich. Preto bielkoviny najma na veceru. Ovocie tiez len do 12.-14:00,pretoze fruktoza sa nedokonale spali a brani vnoci spalovaniu tuku. Nezabudat,ze pri kazdej diete su potrebne aj tuky, bez nich by nic nefungovalo:)

majuska_

z ktorych potravin (nemam namysli mucne jedla) sa hodne pribera a neodporucaju sa jest? totiz chcem ich vylucit. i ked samozrejme, cukry tuky a bielkoviny chcem normalne prijimat spolu s inymi mineralmi a vitaminami.

bubyna

cauky :) ja som schudla 16 kil... za dva mesiace.... bola som na seba ako vtedy strasne hrda.. bolo to pred dvoma rokmi.. ale po pol roku od schudnutia som ich nabrala naspat.. nebol to jojoefekt ale ja som sa zacala fakt ze prezierat.. takze moja vlastna blbost..... ale od zajtra zacinam znovu :)

bubyna

caute.... ja som schudla 16 kil---- behom dvoch mesiacov... bola som strasne hrda na seba.. bolo to pred dvoma rokmi.. no ale behom pol roka po schudnuti som to pribrala naspat.. takze to som moc hrda uz nebola... vlastnou hlupostou som pribrala.. nebol to jojoefekt.. ale zacala som sa prezierat... az tak to nazvem.. no.... inak od zajtra zacinam znovu drzat.... tak cago bello :))

20kg

od puberty som bola pri tele, či som jedla, a či nie....v 23 rokoch pri výške 157 cm som vážila 80 kg až som sa jedného dňa naštvala a povedala som DOSŤ!. začala som delenou stravou, za mesiac 5 kg dole a potom prišiel šok. Dostala som akútny zápal pankreasu v priebehu pol roka dvakrát, po desať dní v nemocnici, len na infúzkach a za pol roka bolo dole 20 kg. Celých tých 10 rokov mi telo poriadne nevedelo stráviť tuky a ja som len priberala...a ani jeden doktor na to neprišiel, aj napriek tomu, že som posledných 5 rokov mala zápal v tele a jasne to ukazovala moja krv....no neva, teraz je už dobre a všetkým, čo sa snažia schudnúť DRŽÍM PALCE :-)