Cas nelieci(?)

mandarinkary

Styri roky su dost dlho .. a ty citis niekde vnutri ze ho lubis ze by si sa chcela k nemu vratit? Mne po rozchode (3roky a mesiac)pomohlo az ked sa o mna zacal zaujimat niekto iny ale ja som rizchod znasala zle iba mesiac cie mne je tazko ti pomoct .. a ako si natom vekovo? Ja msm 22 :-)

TheDevilMe

mandarinkary:

Boli sme spolu 4 roky a vlastne mi ani po rozchode nic poriadne nevysvetlil.No on sa otvorene nikdy nestazoval a ked aj,tak som to zrejme nepochopila,radsej som,ked sa mi veci povedia narovinu, vtedy ich lahsie nesiem. Teraz ani neviem,kde vsade som robila chybu,co treba vylepsit(tak mozem tipovat) a celkovo sa vo vztahoch k ludom preto citim nepouzitelna(dlho som nemala vela socialnych kontaktov a ked aj,tak to neboli ludia,ktori mi otvorene povedali,co sa im na mne nepaci- ale to mi doslo az neskor) a mam problem verit inym-kazdeho radsej beriem s rezervou(co nie je zle pokial je to v miere).

TheDevilMe

Lentilkaamat:

Ja sa nutim uz rok stale nieco robit s cielom navodit si tak radost,len ta prichadza tak maximalne v takej miernej forme. Ja som v podstate hned po rozchode zacala nieco robit so sebou a hlavne som sa musela ucit dost do skoly,tak som nemala cas si az takto emocionalne ulavit.A teraz si obcas poplacem,ale uz to nejde tak hromadne von a ono to vo mne stoji.

A robit druhych ludi stastnymi? Uz sa nejaky cas nastavujem na sustredenie sa na inych,len,ked sa citim teraz tak,ze ja som davala vela energie do vztahu a uz sa mi viac davat nikam nechce...no viem,ze bez toho dalsi rast nepojde.

mandarinkary

Tak to nechaj tak .. sama vidis ze on o teba nema zaujem a pokial ma feajerku a zacnes mu pisat este viac sa mu sprotivis .. proste prijmi to ako sa citis a nesil nic ..
Ale zalezi aj od toho preco ta nechal ... ci si mu oblizila alebo ta prestal lubit ... kolko ste spolu boli?

nathalia8

načo by si ho chcela stretnut,ved to zas nebude dobre,bude to horšie,zas budeš vela rozmyšlat,a este ked ho stretneš s frajerkou-nechci to radšej.najdeš si neboj,len musiš zabudnut,a byt opat vesela,a milá a usmievava,tak si ta skor všimne nejaky fešák :)drž sa

TheDevilMe

mandarinkary:

Prakticky sa nemame kde stretnut. To by uz musela byt velka nahoda,kedze nie sme z rovnakeho mesta.

nathalia8

zažila som to.je to tažke,ale musíš sa nejak premoct,inak .........ja som toto zaživala 10 rokov,po rozchode.začala som pi´t fajčit,plakala som každú chvílu.Nerob to aj ty,najdi si koničky,zaujimaj sa o seba.

Lentilkaamat

Chápem ťa . Ale nie všetky keci môžu byť pravdou možno nezadaný ani nieje . Je jasné,že keď ho stretneš ,tak sa ti vrátia spomienky a všetko ,ale taktiež to môže byť aj dobré . Nemusíte sa stretnúť , stačí ak ho len uvidíš . Náhodne sa stretnete . Skús si nejak vyzistiť kde by na akých miestach by si ho mohla stretnúť. Ver,že aj jemu by sa vrátili spomienky ... určite je veeľmi dobre ,keď sa vyplačeš , vyziapeš, vybiješ zo seba všetko . Nenúť sa nasilu ísť teda už s niekym von ,keď to jednoducho nejde . Mne osobne pomohla najviac hudba a posilka . Sprav niečo pre seba a rob to stále ,neprestávaj. Skúšaj nové veci ,objavuj nové veci . Rob ľudí šťastnými ...