Porovnavanie

Príspevok v téme: Porovnavanie
kaciatko9873

Mam taky mensi problem. Priatel ma ked ideme spolu po ulici porovnava s inymi babami ani nie ze porovnava ale ked ide nejaka v silonkach tak hned hovori ze keby niesom zadany hned jej zastavim a pojebem ju. Ja sa snazim pracovat na postave viem ze nie je idealna ale snazim sa tak podla mna by to mohol ocenit a podporit ma trochu. Dnes sme ss bavili tak normalne ziadna hadka trochu sme aj zartovali a on v tom povedal tak ja si hned najdem taku ktora mi vyfajci. Inak sme stastny ale toto mi trosku vadi aj ked niektorym to mozno bude pripadat blbe ale stale to tam vo mne je aj ked sa snazim na to nemysliet. Aj som mu hovorila ze mi to vadi povedal ki ved mam teba ale tak preco mi to potom hovori a sam dobre viem ze som este nedavno bojovala s velmi nizkym sebavedomim a stale to nie je idealne.

Sharon85

Ty kokos, tak toto keby mi povedal priatel, tak mu bud jednu uvalim alebo tak vycistim zaludok, ze by aj zabudol ze je hetero. To ako si toto dovoluje? Musis mu riadne a s hrdostou povedat nech si toto nedovoluje. a nie ze sa budes bat, ze ta po tom necha!!! keby aj, tak ti bude bez neho lepsie, toto sa fakt nerobi. kludne mu povedz, ze ked sa mu nieco nepaci, nech si ide za tou, za ktorou slinta, alebo nech je okamzite a natrvalo normalny. takehoto nepotrebujes, moja. pekne si dupni! :)

soffa

jedine kto ma nizke sebavedomie je tvoj priatel,tipujem vek medzi 15-17.jeho detske reci,keby bolo keby.ja by som si tie reci nedala,maj uctu k sebe samej ak on ju voci tebe nema.je milion dalsich lepsich...len si treba vediet vybrat!

MultiLevel

Asi ste velmi mladucki este, ze?
Lebo si neviem predstavit, ze dospely clovek dokaze toto urobit milovanemu cloveku...
Preco to hovori? Mysli si, ze je to vtipne? Ze ty sa budes potom valat od smiechu? Je to trapne....
A ty sa bud cim skor zobudis a nechas ho (alebo on zmeni svoje spravanie k tebe), alebo budes toto pocuvat neustale....Maj trosku hrdosti!