Cíti ku mne niečo?

Príspevok v téme: Cíti ku mne niečo?
srnka18

V decembri som sa zoznámila s jedným chlapcom, celé vianočné prázdniny sme si písali a hneď prvý deň ako som sa vrátila na intrák sme spolu šli von.. Najprv to bolo také, že bolo trápne ticho (som trochu hanblivá a uzavretá kým niekoho lepšie nespoznám), ale potom sme našli spoločnú reč a bolo to super.. Takto sme šli spolu viac krát a potom sme sa dalo by sa povedať dali do kopy .. Po čase všakzačal rušiť naše stretnutia alebo aspoň oodkladať, vôbec nedával o sebe vedieť, kde je, čo je.. Keď už sme sa stretli hovoril ako ma ľúbi a ja som mu samozrejme všetko verila, lebo som bola a stále ajj som doňho zamilovaná.. Asi na mesiac sme uplne zeušili kontakt a hneď po pár dňoch ako sa to stalo mal frajerku.. Asi pred dvomi týždňami sa mi ozval s tým, že mu chýbam a chce ísť von, povedal, že ho tá baba podvuedla a rozišli sa, ale do teraz sú spolu.. Vraj ju neľúbi.. Bola som s ním von a bolo to super, potlačené city z mojej strany zasa vyplávali na povrch.. Toto bolp asi pre týždňom a pol.. Od minulej stredy sa mi neozval.. V nedeľu ma zrušil a v pondelok zas raz neodpísal. Som zúfalá a vôbec neviem ako ďalej.. Urobila by som preňho všetko.. Celé dni chodím bez energie.. V depke, proste akoby som prišla o dušu. Prosím o pomoc, rady, čokoľvek, aký máte názor? Čo mám robiť?.

Maoam

a este taku riadne atraktivnu, ktora ho bude mat uplne na haku a bude mu robit to, co on doteraz robil babam a posle ho do riti

Maoam

on si vzdy bude vyberat taketo citlive, poddajne, oddane typy zien...a tie sa budu pre neho trapit a on bude na koni

jemu by bodlo stretnut riadnu sekeru

Maoam

sama vidis a vies, ze je to egoisticky typ chlapa, vies, co ta caka a uz teraz sa dost trapis - tak si poloz otazku, ci toto je to, co chces...

odpoved uz vies, len este musis urobit ten krok, ze nechas zvitazit rozum

srnka18

Boli spolu krátko, ale robil jej proste to isté.. neozval sa a potom to hodil na ňu, že čakal, kým ona zavolá, napíše.. čokoľvek, pritom ona bola celé dni uplakaná, lebo tiež nevedela čo robiť.. zas niesme veľmi v kontakte, ale dobre ju poznám a máme spoločných kamarátov, ktorý vedia, že obom robil to isté

srnka18

Skúšala som sa s ním o tom porozprávať viac krát v priebehu toho času čo sme spolu riešili.. taktiež mi kamaráti a známi hovorili aký je, ale veľmi som im nechcela veriť, predsa sa dosť zle počúva, že nieto koho ľúbite je sebecký hajzel, ktorý myslí len na kamarátov a seba a baby má len na to jedno, podľa toho čo som sa rozprávala s jeho bývalou tak na tom niečo pravdy je.. aj o tomto som mu hovorila, on sa na mňa len pozeral a pýtal sa ma či verím jemu alebo kecom.. akože reči sa šíria a ani polka z nich väčšinou nebýva pravdivá, viem o čom hovorím, prešla som si tým, ale keď už som to počula aj od nej tak som fakt nemohla Ďalej a keď sme spolu boli von posledný krát pred tým ako sme sa prestali na mesiac stretávať, tak som bez slova odišla, lebo jemu tam prišiel nejaký kamarát a radšej sa venoval jemu.. ja neviem, či sa za mňa hanbí alebo čo :/

SolveD

Z toho čo si tu napísala, dedukujem, že si necháva zadné vrátka, teba má ako druhú možnosť, keď už nebude s ňou, je to strašne infantilné, je s ňou, ale neľúbi ju to bude tou dobou. Hlavne sa netráp, pred pár rokmi som to mal podobné, ale pochopil som, že to nemá veľmi význam, trápiť sa kvôli niekomu, kto nevie ani čo chce nemá zmysel. Hlavu hore, maj svoju hrdosť, ber to z iného uhla pohľadu, možno popri tom, že si zameraná len na neho, ti uteká niekto úplne iný. Ak už naozaj nezmeníš názor, tak sa s ním o tom porozprávaj, a nenechaj aby s tebou takto prostoducho manipuloval. Veľa šťastia.

kvetka02

dievča preboha, nerob zo seba handru. Je to ťažke ak ho máš rada, ale on si tvoje trapenie nezaslúži. Vobec si ta nevazi ak kona ako si popisala. Keby ta ma rad tak ako ty jeho, urcite by sa nestalo ze by neodpisal, neozval by sa a uz vobec by nehladal inu!!! nie je to normalne, je to zrejme chrapun.