Dynamicke sedenie - podlozka Dynasit

hedviga1884

Certifikovaná pomôcka to je,majú to písane na stránke odkiaľ som si ho kúpila.
Môžem len potvrdiť z vlastných skúseností,že po čase sa moje problémy s opúchajucimi nohami zmiernili.
Takže u mňa spokojnosť

momon

Ja som nepisala o predpisovani lekarom.To sme sa asi zle pochopili.Len mi to bolo doporucene ako pomocka k zlepseniu drzania tela

medick

doporučil by som výrobcovi prípadne záujemcom, aby urobili aj nejakú serióznu klinickú štúdiu, lebo logiku to má, no za 25 euro je trochu veľa to vyskúšať, ak to nebude fungovať. A ak je to registrovaná zdravotnícka pomôcka, tak by mohli tí diskutéri, čo sa tvária ako ľudia z davu, no v skutočnosti len marketingovo podporujú produkt, spomenúť, ktorí lekári to môžu predpisovať. Ďakujem.

Trudy

Ako pozeram,je to slovensky vyrobok.Ono to dava zmysel,ze tato podlozka nuti cloveka namahat svaly pri sedeni ked v podstate sedite na nestabilnej podlozke

Kesic

ak som to pochopil spravne mala by v vlastne pomahat sediet tak ako ans to ucili v skole? Aby sme mali v kolenach 90 stupnovy uhol?

hedviga1884

Zdravím,mne bolo tiež doporučené aby som sa snažila správne sedieť.
Mala som problémy s opuchnutými nohami.
Tiež mám Dynasit podložku a mne osobne pomohla.Ten tvar vás proste nepustí aby ste sedeli vykrútený ako paragraf.Ale chce to aj trocha času pokiaľ si na to zvyknete

momom

Dakujem za rady,prave na ich stranke maju aj podlozky Dynasit priamo urcene pre deti.Tak to budu mat otestovane.
Prave doktorka nam doporucila skusit takuto pomocku

Zuzba

Mam tuto podlozku na stolicke v kancelarii,kde presedim aj 7 hodin.Mne osobne pomaha,necitim sa po celom dni tak unavena a nemam uz pocit stuhnuteho svalstva v oblasti chrbta.
Porad sa s detskym lekarom,ci je vhodna aj pre deti a myslim,ze by nemal byt problem