Nestastna laska

Príspevok v téme: Nestastna laska
erik123

Dobry den. Uz dlhsi cas ma trapi tato vec, a velmi rad by som chcel vediet nazor druhych. Som rozumny typ cloveka, velmi tvrdohlavy, stojaci si za svojim, ´´slusnak´´. Viem dobre planovat, mam dobre logicke myslenie...

Dane dievca poznam uz 2 roky. No len cez socialnu siet. Kazdy si zrejme povie, ze tam ziadny vztah nemôze ist, nic z toho nemôze byt... No ja to vidim len ako aktualny stav, a teda povazujem tych ludi za realnych, nie internetových, nedosiahnutelnych... Vzdy si s nou pisem kazdy den, velmi rychlo som sa do nej zamiloval, ale nic som neriesil, povedal som si zamilovanie ako kazde ine... Nic som jej nenapisal, ale pisali sme si stale a stale. Pomali som zacal planovat s nou buducnost, teda planovala sa mi sama, ja som o tom ani nerozmyslal, naplanovalo sa mi to ´´samo´´. zacal som ju mat velmi rad, stale mam, ona mna tiez. Po 1,5 roku som jej vsetko uplne vsetko napisal, presne na jej narodeniny. Bolo toho priblizne 6 stran, uplne vsetko som jej vysvetlil, aj to, ze je to z realneho hladiska trosku hlupe, no videl som uplne presne co treba, aby sme spolu zili... Ja tie veci vôbec nepovazujem za prekazku, vidim za nimi ciel, a len ten, vsetko tazke sa mi voci cielu zda uplne lahucke, a nicim. Ona vsak tam vidi velky problem. Pise ze ma ma rada, vie dobre, ze ju milujem, a co vsetko by som chcel spravit, no nemiluje ma, nechce ma, ale nikdy mi nenapisala aby som to nechal tak(priamo som sa jej to spytal), stale spolu piseme, nechce ma, ale ani nic neukoncuje. Stojime na jednom mieste uz pol roka, a ja sa tym hrozne trapim, mavam depresie, obcas dostanem aj akoby zachvat uzkosti. Nechcel by som ju nechat ist, nechat ten cely sen spolocny s nou. Co ak staci aby som este vydrzal, a nieco sa v nej pohne, a mozno nema vôbec vyznam dalej cakat. Ona pise, ze srdcu sa neda rozkazat. Je sanca, zeby sa mohla niekedy domna zamilovat? Mam to cez net nechat tak, a ist priamo zanou, a uvidi sa? Je mozne zeby sa nieco potom v nej pohlo? Alebo ju mam nechat ist?...

Ma 19-23 rokov, ja som od nej 3 roky starsi. Pracujem niekolko rokov v zahranici... Je to slusne dievca, tiez rozumna. Nechodi po baroch diskotekach, neopija sa, nerandi s kazdym druhym, to vôôbec. Je velmi pekna, ja az tak nie. Je citovo chladnejsi typ cloveka. Vela vztahov nemala. V starych sa sklamala, takmer uplne prestala verit na vztahy do konca zivota, a tak jej pride zbytocne sa viazat. Obcas mam pocit akoby ani nevedela co je to milovat, akoby nato uz zabudla...
Som si takmer isty, ze tento vztah kazdy zatrati. Zial nik ma nemôze plne pochopit, tak asi poniektory zatratia priamo mna... Ale potrebujem sa uistit... nic za to nedam. Zaujima ma vas nazor, a vopred kazdemu zan dakujem.

keysha777

Tomuto troska nechapem prepac pises ze 2 roky si spolu pisete a bla bla, to si nebol schopny zanou ist? ako mozes vediet ze si donej zamilovany ked si ju vlastne nazivo este nevidel? nevies aka je? to co citis moze byt len virtualna laska nic viac..ked cloveka milujem tak to citim stoho ze som snim,prinom,bozkavam ho a podobne.nie s pisania! Ak stale dufas ze by si snou raz v zivote mohol byt aj normalne a mat snou vztah normalni! nie virtualny..tak ber nohy na plecia a bez za nou stretni sa snou,pozri sa jej do oci a ked sa ti rozbucha srdiecko a budes mat motylki tak naozaj ta zaujima:)... nedaj sa odbit a stretni sa snou hlavne.vela stastia

romeopomelo

alebo tiež Orech ktorý sa dá ľahko rozlusknuť je obyčajne prázdny :)
Erik nehnevaj sa ale ťahať to dva roky len písaním je očom?

ozimina

Tak to mas ozaj tazke. Neviem asi si nemal dovolit to dotiahnut az tak daleko ked si vedel aka dialka vas spaja. Ten v tej druhej teme riesil to iste ale oni su obaja na svk. Tiez sa do nej zabuchol ale oni sa uz parkrat stretli takze to je o inom a v podstate riesi podobnu dilemu ako ty ci dalej ma vyznam pokracovat lebo ho to unavuje ta dialka.

erik123

Ozimina, ja by som sa s nou velmi rad stretol, a fakt oddavna. Prvy rok som vsak ani ja sam nic neriesil, lebo aj tak by to bolo komplikovane, a prava jedina laska neexistuje... Myslel som si ze ma to proste prejde ako vzdy... Lenze asi tym neustalim kontaktom som nanu vzdy myslel, ale jasne ze su aj ine veci preco prave ona... Aj prave pre ne som s nou neprestaval pisat... A taktiez prvy rok mala svojich chalanov, s jednym som jej pomahal strasne som sa zato nenavidel, ze ju akoby pre echavam inemu, ale nechcel som jej branit v stasti, aj ked s druhy. No nakoniec im to krachlo, a prave vtedy sa to umna nastartovalo. Akoby som mal druhu sancu, tak som jej po nejak case hned uplne uplne vsetko napisal. No vsetko som do tej doby tajil, bola velmi prekvapena, ze ju milujem. Vobec to necakala, vobec nic si nevsimla. Teda nenapao ju, ze tie niektore veci boli kvoli nej...

Este som sa s nou nestretol, velmi by som chcel, ale som velmi daleko, vo velmi dobrom zamestnani. Take uz zrejme nebudem mat nikdy v zivote, a ked z neho odijdem, uz nebudem mat nikdy moznostvratit sa. Potrebujem peniaze, dom... Nechal by som to vsetko, kebyze ma milovala. Rozmyslal som, zeby som ju sem pozval, ale tiez kedze som prenu asi len nejaky kamarat, a nic viac, tak neviem:/ pozvat niekoho k sebe do bytu, ked ma aj tak nechce:/. A pisala, ze sama by nesla, co chapem, ale zas by to bolo pre mna len tazke postarT sa o ne, a co z toho, ked proste nic viac ku mne neciti:/. Kebyze ano, chcel som ju sem dostat, aj niekoho z jej rodiny, vybavit im pracu, a mohli zarabat tiez ovela viac ako na slovensku atd atd, mal som fakt velky plan, myslel som na vsetko, ale nikdy sa mi nepodarilo ziskat jej srdce:/ a bez toho nema nic zmysel:/. Mal by som ju asi nechat ist, ale nechcel by som ju stratit, chcel by som spravit vsetko co viem, zabojovat o nu ako viem, a nie hned pri prekazkach pozerat po druhej zene... Je uzastna, doverujem jej. Inym nie. Mam ju strasne rad, spravil by som pre nu vsetko. No nechce nic. A hlavne nie mna:/

K tej uprave vzhladu niesom uplne pasivny... No moh by som pridat. No su to take hlupe vyhodene peniaze... Za ne by som radsej pokupil nejake uzitocne veci...

ozimina

A este rada pre teba. Pises ze ty niesi az taky peknny tak rob s tym tiez nieco. Uprav si uces podla dnesneho stylu nie ako ti dedinsky vidlaci, mas zle krive zlte zuby daj si ich spravit u zubara, si tucny schudni si velmi chudy viac jedz a posilnuj ale neprehanaj to baby nechcu velmi nabijakov, mas bradavice na tvary daj si ich odstranit laserov. Urob pre to nieco nie len pasivne cakaj!

ozimina

Poznate sa dva roky a doteraz si nemal odvahu ist za nou a stretnut sa? Ako teda vies ze je pekna? Nehnevaj sa ale jej apaticky pristup k tebe je odovodneny lebo vidi ze sa nemas k cinu a ju tu uz asi prestalo bavit. Dva roky si len pisat a nic. A niesi ty ten co to riesil ze ho to uz nebavi dalej to tahat ci to iny bol? Ak ti zato stoji tak zaboju a daj jej jasne najavo co citis.

erik123

Jarny kvet, rozumiem. Mas pravdu, skusim sa s nou raz stretnut. A to ze ma nechava v tom, podla mna vobec netusi co prezivam, parkrat som jej len napisal, ze je pre mna tento stav velmi tazky, ale nerozoberal som to...

Hrac, velmi rad by som ju pozval von, ale som v zahranici, a neda sa mi len tak odist. Ale raz odijdem. Parkrat som ju volal na skype, ale nechce tam ist:/,,,
Viem kolko ma rokov, ale nechcem sem pisat presne udaje, aby sa zachovala anonimita...

Hrac

Ziadne dievca nechce chalana, ktory za dva roky spolocneho pisania ju nepozve von a riesi vsetko cez net.

Na co chces cakat?

Inak, za tu dobu nevies jej vek ked si napisal 19-23?